امروز : یکشنبه, ۳۱ شهریور , ۱۳۹۸
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۷/۲۱ - ۱۴:۴۹ ذخیره فایل ارسال به دوستان
مدیرعامل آتش‌نشانی بابل در سخنان پیش از خطبه‌ نمازجمعه:

مهارت ماموران و تجهیزات مناسب ۲ سلاح مورد نیاز سازمان آتش‌نشانی است

مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی بابل گفت: مهارت نیروهای آتش‌نشانی و حمایت مسئولان در تجهیز امکانات دو سلاح مورد نیاز آتش‌نشانی است که که خوشبختانه همه نیروهای ما از مهارت کامل برخوردار هستند و به صورت مداوم آموزش می‌بینند.

به گزارش بابل نوین، سیدقاسم دابوییان به عنوان سخنران پیش از خطبه نمازجمعه بابل اظهار کرد: سازمان آتش‌نشانی بابل مفتخر است که در شش ماهه نخست امسال بیش از ۱۱۰۰ عملیات را اجرا  کرد.

وی افزود: از این تعداد عملیات ۶۵۰ مورد آتش‌سوزی بود و طی حوادث پیش آمده، هفت فوتی و ۱۲۰ مجروح برجای ماند.

این مسئول با اشاره به شمار بالای تلفات ناشی از حوادث در بابل ادامه داد: این تعداد فوتی و مجروحی مناسب نیست و باید در شهر بابل کاهش پیدا کند، البته خوشبختانه و با تلاش نیروهای آتش‌نشانی  ۲۹۹ مورد نجات‌یافته از این حوادث داشتیم.

مدیرعامل آتش‌نشانی بابل تصریح کرد: جهت کاهش تلفات حوادث، سازمان آتش‌نشانی درنظر داد آموزش‌‌و پیشگیری‌های لازم را با جدیت و تلاشی مضاعف انجام دهیم، همچنین از همشهریان عزیز می‌خواهیم با داشتن حداقل یک کپسول اطفای حریق در منزل و خودرو به ایمنی خود توجه بیشتری داشته باشند.

وی افزود: به همین منظور با پنج ایستگاه آتش‌نشانی در بابل و ۱۱۰ نیرو و مامور آتش‌نشان کل شهرستان بابل را پوشش دهیم.

دابوییان در پایان گفت: مهارت نیروهای آتش‌نشانی و حمایت مسئولان در تجهیز امکانات دو سلاح موردنیاز سازمان آتش‌نشانی است که خوشبختانه همه نیروهای آتش‌نشانی بابل از مهارت کامل برخوردار هستندو به‌صورت مداوم آموزش می‌بینند.

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين