امروز : جمعه, ۲۶ شهریور , ۱۴۰۰
تاریخ : 2017/10/14 - 13:22 ذخیره فایل ارسال به دوستان

افتخاری: وظیفه همه ما حمایت از شفر و صبر برای آغاز سیر تحولات است

مدیرعامل باشگاه استقلال در پیامی به هواداران استقلال گفت که سرمربی خارجی برای شناخت بیشتر نیاز به زمان دارد.

به گزارش بابل نوین، رضا افتخاری مدیرعامل باشگاه استقلال به دنبال تساوی بدون گل آبی‌پوشان برابر فولادخوزستان در هفته نهم لیگ برتر پیام زیر را خطاب به هواداران داد:

استقلال در دیدار روز گذشته عملکرد قابل قبولی در حفظ توپ و کار تیمی داشت. بازیکنان در همه دقایق مسابقه از حریف خود برتر بودند و شانسی به رقیب ندادند. البته تا زمانی که توپ وارد دروازه نشود، تیمی برنده نیست، اما استقلال در مسیر پیشرفت قراردارد و بدون تردید روز به روز بهتر می‌شود و اشکالات آن برطرف خواهد شد. همه ما می‌دانیم هرمربی که تیمی را تحویل می‌گیرد، به زمان احتیاج دارد تا تیمش را بشناسد و آماده کند، بنابراین وظیفه همه ما این است که به وینفرد شفر فرصت بدهیم و از او حمایت کنیم.

هواداران عزیز استقلال به خاطر دارند هرمربی خارجی که به ایران آمده، چندین سال طول کشیده تا نتیجه بگیرد. آقای شفر کارش را از صفر شروع کرده و برای رسیدن به بالای جدول باید کارهای زیادی انجام دهد. مدیریت باشگاه استقلال نیز برای موفقیت تیم از هیچ کوششی دریغ نخواهد کرد و در همین راستا، تیم استقلال برای انجام کارهای تاکتیکی خود از اواسط همین هفته در زمین صنایع دفاع تمرینات خود را ادامه خواهد داد که امکانات و شرایط بسیار مطلوبی دارد.

هواداران عزیز می‌دانند بدون حمایت و پشتیبانی آنها، استقلال نمی‌تواند در مسیر موفقیت قرار بگیرد. شفر و تک تک اعضای باشگاه با همه وجود برای موفقیت تیم تلاش می‌کنند. هواداران استقلال باید به تیم محبوب‌شان کمک کنند و به بازیکنان اعتماد به نفس، شجاعت و انگیزه بدهند. تلاش و کوشش کادر فنی، بازیکنان و باشگاه استقلال با حمایت هواداران تکمیل می‌شود و می‌تواند استقلال را به مسیر پیشرفت و موفقیت برساند، هدفی که همه اعضای باشگاه برای رسیدن به آن ایمان کامل دارند./م

منبع: نود

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين