امروز : چهارشنبه, ۷ مهر , ۱۴۰۰
تاریخ : 2017/10/14 - 22:16 ذخیره فایل ارسال به دوستان
فرمانده سپاه بابل خبر داد

دستگیری جاعلان چک‌‌پول‌های تقلبی در بابل توسط سپاه

فرمانده سپاه بابل از دستگیری سه جاعل چک‌پول‌های تقلبی در سطح شهرستان بابل خبر داد.

 

به گزارش بابل نوین، سرهنگ مرتضی رمضانی در گفت‌و گو با خبرنگار ما اظهار کرد: در پی کارهای اطلاعاتی و شناسایی بیش از یک ماهه سربازان امام‌زمان(عج) در مجموعه ناحیه مقاومت بسیج شهرستان بابل عصر امروز بیست‌و دوم مهرماه جاعلان چک پول‌های تقلبی در بابل دستگیر شدند.

وی افزود: در این زمینه با توجه به رهگیری‌های قبلی و بررسی همه جانبه اطلاعات سه مجرم در اقدامی عملیاتی و ضربتی بعد از شناسایی محل جرم دستگیر و به سپاه استان ارسال تا بعد از تکمیل پرونده جهت سایر مراحل قانونی تحویل مراجع قضایی شوند.

فرمانده سپاه بابل ادامه داد: در همین راستا با بازرسی محل دستگیری مجرمان حدود ۲۰۰ میلیون ریال تراول چک جعلی کشف و ضمیمه پرونده گردید.

این مسئول ارشد نظامی شهرستان بابل تصریح کرد: نیروهای مقاومت بسیج این ناحیه در قالب پرسنل نظامی و بسیجیان پایگاه‌های محلات جهت برقراری امنیت مردم در موارد مختلف امنیتی، انتظامی و اجتماعی در کنار سایر دستگاه‌های نظامی، نظارتی و قضایی براساس تکلیف و وظیفه آن‌چه در توان دارند می گذارند تا گوشه‌ای از بزرگواری ملت شریف در پایبندی به انقلاب اسلامی را جبران نمایند.

سرهنگ رمضانی در پایان گفت: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و نیروی مقاومت بسیج با استقبال از اطلاعات مردم در زمینه‌های مختلف همچنان بر برقراری امنیت اجتماعی در حوزه‌های مختلف تاکید دارد.

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين