امروز : پنج شنبه, ۳۰ خرداد , ۱۳۹۸
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۷/۲۵ - ۲۰:۱۵ ذخیره فایل ارسال به دوستان

فریاد منشا بر سر بازیکنان و درخواست هواداران پرسپولیس از سیدجلال

هواداران پرسپولیسی حاضر در ورزشگاه سلطان قابوس در دقایق ابتدایی بازی با سر دادن شعارهایی تیم خود را به حمله کردن فراخواندند.

به گزارش بابل نوین،  تیم‌های فوتبال پرسپولیس و الهلال از ساعت ۱۹:۳۰ امروز (سه‌شنبه) در دیدار برگشت از مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا به مصاف هم رفتند. بخشی از حواشی این بازی به شرح زیر است:

* با ورود بازیکنان پرسپولیس هواداران ایرانی شعار انتقام انتقام سر دادند و از سوی مقابل هم هواداران تیم عربستانی پرچم تیم الهلال را برافراشتند.

* تمام عکسان عربی حاضر در ورزشگاه در ابتدای مسابقه به سمت نیمکت الهلال رفتند و فقط از این تیم عکس گرفتند. با شروع بازی هم عکاسان عرب به پشت دروازه تیم پرسپولیس رفتند و عکاسان ایرانی هم به پشت دروازه تیم الهلال رفتند تا صحنه‌های حساس بازی را شکار کنند.

* طرفداران دو تیم با بلندگوهایی که در دست داشتند به روش‌های مختلف تیم خود را تشویق می‌کردند.

* هواداران پرسپولیس از سیدجلال حسینی، کاپیتان پرسپولیس درخواست کردند تا بازیکنان این تیم را به سمت آنها ببرد، اما مدافع پرسپولیس به دلیل زمان کم باقیمانده تا شروع بازی این کار را انجام نداد.

* نکته عجیبی که در ترکیب پرسپولیس است نحوه جاگیری بازیکنان این تیم است. برانکو ایوانکوویچ در این دیدار نحوه جاگیری خط میانی خود را تغییر داده است.

* هواداران پرسپولیس از دقیقه یک با شعار «ما گل می‌خواهیم یالا» تیم خود را به حمله فراخواندند.

* در یک صحنه از بازی گادوین منشا بر سر بازیکنان پرسپولیس فریاد زد و نسبت به پرس نکردن بازیکنان الهلال اعتراض کرد.

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين