امروز : سه شنبه, ۶ مهر , ۱۴۰۰
تاریخ : 2017/10/19 - 15:46 ذخیره فایل ارسال به دوستان

شهردار جدید زرگرشهر با امام‌جمعه لاله‌آباد دیدار کرد

شهردار جدید زرگرشهر در نخستین روز کاری خود به دیدار حجت‌الاسلام محسن شیخی‌‌عزیزی امام‌جمعه لاله‌آباد رفت.

به گزارش بابل نوین،  قاسمی شهردار جدید زرگرشهر در نخستین روز کاری خود با حجت‌الاسلام محسن شیخی‌‌عزیزی امام‌جمعه لاله‌آباد دیدار کرد و پیرامون مسائل شهر به گفت‌وگو پرداخت.

حجت‌الاسلام شیخی‌عزیزی ضمن تبریک به شهردار جدید اظهار کرد:  اولویت کاری شهردار باید توسعه همه جانبه شهری باشد و برای تحقق  این توسعه نباید از اتاق در بسته مدیریت کرد بلکه باید از همه ظرفیت‌های مدیریتی استفاده شود.
وی افزود: زرگرشهرمحله در حال حاضر از محدوده و وسعت کمی برخوردار است  که باید جهت توسعه محدوده و حریم شهری اقداماتی صورت گیرد و ما نیز برای پیشبرد اهداف عالی و خدمت‌رسانی به شهر و شهروندان از هیچ حمایتی دریغ نمی‌کنیم.

در ادامه این دیدار قاسمی بیان کرد: توسعه‌ عدالت‌محور و همه‌جانبه شهر در اولویت کاری ما است اما بودجه زرگرشهر به دلیل محدودیت صرف امور جاری می‌شود و تنها مبلغ اندکی در پروژه‌های عمرانی مورد استفاده قرار می‌‌گیرد ، با این اندک بودجه شهر هیچ پیشرفتی خواهد داست بنابراین باید با جذب سرمایه‌گذار در بهبود اوضاع و رونق شهر بکوشیم.

شهردار جدید زرگرشهر در پایان گفت: امیدوارم با جمایت و همراهی امام‌جمعه محترم بتوانیم شهری شایسته شهروندان و نمونه در منطقه به وجود بیاوریم.

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين