امروز : پنج شنبه, ۳۱ مرداد , ۱۳۹۸
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۷/۲۹ - ۱۴:۲۰ ذخیره فایل ارسال به دوستان
عضو هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی بابل:

۸۰ درصد از دستیاران تخصصی قلب و عروق بابل در امتحان برد کشوری قبول شدند

عضو هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی بابل از قبولی 80 درصدی دستیاران تخصصی رشته قلب و عروق این دانشگاه در امتحانات برد کشوری خبر داد.

به گزارش بابل نوین، فرزاد جلالی هضو هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی بابل اظهار کرد: گروه قلب و عروق دانشگاه علوم پزشکی بابل در سال ٩۶ برترین گروه از نظر آمار قبولی دستیاران تخصصی در دانشگاه بود.

وی افزود: تحصیلات این دستیاران با پایان دوره دستیاری تمام نشده و بسیاری از این همکاران جوان در دوره های فلوشیپی و برخی دوره‌های فوق تخصصی شرکت و ارتباط خود را با اساتید قطع نمی‌کنند.

این مسئول  ادامه داد: دوره دستیاری با دوره دانشجویی متفاوت است، دستیاران جانشین استادان و پاسخگوی بیماران هستند، اینان خود قدرت تصمیم‌گیری داشته و احترام و جایگاه خاصی دارند.

مدیرگروه قلب دانشگاه علوم پزشکی بابل گفت: این گروه نخستین دوره فارغ‌التحصیلان رشته تخصصی قلب و عروق دانشگاه علوم پزشکی بابل هستند که بیش از ٨٠ درصد آنان  قبول شدند.

وی ادامه داد: از پنج رزیدنتی که در امتحانات شرکت کردند، چهار نفر  نمرات بسیار بالای کشوری در امتحانات برد کتبی و شفاهی را کسب و  دانشنامه و بورد تخصصی قلب و عروق را دریافت کردند.

جلالی خاطرنشان کرد: پس از پیگیری‌های فراوان مسئولان دانشگاه علوم پزشکی بابل و اعضای هیئت علمی گروه قلب و عروق مجوز تربیت دستیاران برای این دانشگاه در سال ٩١ صادر شد.

عضو هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی بابل در پایان گفت:  صدرا یادسار، مجتبی قبادی، گلناز نمازی و فاطره نعمتی در این آزمون موفق شدند.

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين