امروز : شنبه, ۲۷ شهریور , ۱۴۰۰
تاریخ : 2017/10/24 - 18:44 ذخیره فایل ارسال به دوستان
امیر اسماعیلی:

قرارگاه پدافندهوایی نمونه هماهنگی و همدلی نیروهای ارتش و سپاه است

به گزارش بابل نوین، امیر سرتیپ فرزاد اسماعیلی فرمانده قرارگاه پدافند هوایی خاتم الانبیاء (ص) اظهار کرد: در حال حاضر یکی از نمونه‌های همدلی و هماهنگی میان ارتش و سپاه را می‌توان در قرارگاه پدافند هوایی دید که یگان‌های سپاه و ارتش دوشادوش یکدیگر در طرح‌های ولایت، دفاع همه‌جانبه و همچنین شبکه فرماندهی و کنترل حضور دارند.

وی افزود: بی‌تردید این همدلی و همکاری نقطه عطفی در ارتقای توان رزم، دفاع از حریم ولایت و صیانت از حدود و ثغور میهن اسلامی ایران بوده و هم عصبانیت و نا امیدی دشمن و ابتر ماندن تلاش آن‌ها برای ایجاد اختلاف در نیروهای مسلح و تضعیف توان دفاعی کشور را به دنبال خواهد داشت.

امیر اسماعیلی خاطرنشان کرد: امروز در عرصه بین‌الملل شاهد یاوه‌گویی‌ها و بد اخلاقی‌های کسانی هستیم که از ابتدای پیروزی انقلاب به دنبال ایجاد اختلاف در ارکان نظام به خصوص بین نیروهای جان بر کف سپاه و ارتش به عنوان بازوان اقتدار کشور، بوده و در این راه از هیچ کوششی فروگذار نکرده‌اند.

فرمانده قرارگاه پدافند هوایی گفت: همانگونه که در دوران هشت سال دفاع مقدس نیروهای سلحشور ارتش و سپاه دوشادوش یکدیگر در برابر دشمنان تا بن دندان مسلح، با لبیک به ندای معمار کبیر انقلاب اسلامی و نثار خون و جان خود مراتب انقیاد و تعبد خویش را به پیشگاه ذات اقدس الهی به اثبات رسانیدند.

امیر اسماعیلی در پایان، گفت: در حال حاضر نیز یکدیگر با وحدت و یکپارچگی و با همدلی و هماهنگی بی‌نظیر تحت تدابیر حکیمانه و فرامین مدبرانه فرماندهی معظم کل قوا (مد ظله العالی) در جهت انجام ماموریت‌های محوله گام برداشته و با همکاری و هم افزایی در پی ارتقای آمادگی‌های دفاعی و ایجاد بازدارندگی در برابر تهدیدات دشمنان خواهیم بود.

منبع:باشگاه خبرنگاران

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين