امروز : شنبه, ۲۷ شهریور , ۱۴۰۰
تاریخ : 2017/10/26 - 16:55 ذخیره فایل ارسال به دوستان

آخرین وضعیت جوی تهران همزمان با دربی ۸۵/ جریانات بارشی در راه است

کارشناس سازمان هواشناسی کشور با بیان اینکه جوی نسبتاً آرام امروز در کشور حاکم است، گفت: امروز دمای هوای تهران به‌ویژه استادیوم آزادی ۲۶ درجه است و آسمان نیز صاف تا قسمتی ابری پیش‌بینی می‌شود.

به گزارش بابل نوین،امین حسین نقشینه درباره وضعیت جوی سه روز آینده کشور اظهار کرد: غالب نقاط کشور امروز جوی پایدار و آسمانی آفتابی دارند که روند افزایش دما نیز در بخشهایی از نیمه غربی ایجاد می‌شود.

وی ادامه داد: از عصر روز جمعه جریانات خنک شمالی وارد کشور می‌شود و بخشهایی از نوار شمالی و استانهای ساحلی دریای خزر را با بارش پراکنده باران و کاهش نسبی دما مواجه خواهد کرد.

این کارشناس سازمان هواشناسی کشور تصریح کرد: با ورود این سامانه بارشی و جریانات خنک شمالی بخشهایی از استانهای آذربایجانها، اردبیل، گیلان و مازندران با بارش پراکنده باران مواجه خواهند شد.

به گفته نقشینه، روز شنبه نیز با گذر موج تراز میانی از شمال غرب بارشها در آذربایجانها و نوار شمالی کشور ایجاد می‌شود که البته به صورت پراکنده خواهد بود.

وی درباره وضعیت جوی امروز تهران به ویژه در زمان برگزاری دربی اظهار کرد: سرعت وزش باد در ساعتهای آتی نزدیک به ۲۰ کیلومتر بر ساعت است و جهت آن نیز  جنوب و جنوب غربی است؛ دید افقی هم کامل خواهد بود و آسمان نیز صاف تا قسمتی ابری پیش‌بینی می‌شود؛ ضمناً دمای فعلی تهران به ویژه در محدوده استادیوم آزادی ۲۶ درجه است.

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين