امروز : شنبه, ۲۶ آبان , ۱۳۹۷
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۸/۱۴ - ۱۳:۵۲ ذخیره فایل ارسال به دوستان

افزایش ۲۵ درصدی مرگ و میر در اثر استعمال مواد مخدر در‌ آمریکا

به گزارش بابل نوین،بر اساس آمار و ارقام موجود، مرگ در اثر استعمال مواد مخدر در ایالات متحده آمریکا بیش از هر زمان دیگری رو به افزایش است.

گزارش دولتی از مرگ و میر در اثر مواد مخدر در سراسر ایالات متحده آمریکا نشان می دهد که حدود ۶۴ هزار نفر در اثر مصرف بیش از حد مواد مخدر در سال ۲۰۱۶ جان خود را از دست دادند.

بنا به اعلام مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری ها، سی دی سی،  در سال ۲۰۱۴ تعداد ۴۷ هزار و ۵۵ نفر بر اثر مصرف بیش از حد مواد مخدر در آمریکا جان باخته اند.

طبق داده های اولیه که توسط “The New York Times” تهیه شده، میزان مرگ و میر در اثر استعمال مواد مخدر در آمریکا به بالاترین نرخ خود طی سال های اخیر رسیده است.

تایمز برآوردهای سال ۲۰۱۶ را از صدها بخش بهداشت دولتی، پزشکان عمومی و متخصصان ارزیابی کرده و اعلام کرده است: به دست آوردن اعداد و ارقام دقیق از تعداد جان باختگان در اثر استعمال مواد مخدر کار بسیار دشوار و زمان بَری است.

داده ها نشان دهنده افزایش چشمگیر مرگ و میر در ایالت های مریلند، فلوریدا و پنسیلوانیاست؛ ضمن اینکه کارشناسان بهداشتی باور دارند، نرخ مرگ و میر در اثر استعمال مواد مخدر در سال ۲۰۱۶، بیش از ۲۵ درصد رشد کرده است.

برچسب ها :
ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين