امروز : شنبه, ۲۶ آبان , ۱۳۹۷
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۸/۱۰ - ۱۷:۵۱ ذخیره فایل ارسال به دوستان

اولین احکام وزیر جدید علوم صادر شد

وزیر علوم، تحقیقات و فناوری در احکام جداگانه‌ای سرپرست دانشگاه بوعلی سینای همدان را منصوب و رئیس دانشگاه ادیان و مذاهب را ابقا کرد.

به گزارش بابل نوین،منصور غلامی وزیر علوم، تحقیقاتو فناوری، اولین احکام خود را برای ریاست دو دانشگاه کشور صادر کرد.

بر این اساس غلامی در احکام جداگانه‌ای “یعقوب محمدی‌فر” را به عنوان سرپرست دانشگاه بوعلی سینای همدان منصوب و “حجت الاسلام و المسلمین سید ابوالحسن نواب” را برای مدت چهار سال دیگر در سمت رئیس دانشگاه ادیان و مذاهب ابقا کرد.

در حکم وزیر علوم، خطاب به دکتر محمدی‌فر آمده است:

“با عنایت به مراتب تعهد، تخصص و تجارب جناب‌عالی، به موجب این حکم به عنوان سرپرست دانشگاه بوعلی سینا منصوب می‌شوید.امید است با جلب مشارکت مسئولان استان و استفاده از ظرفیت‌های خیرین، مأموریت و وظایف سرپرستی دانشگاه را بر پایه قوانین، سیاست‌ها و برنامه‌های تقدیم شده به مجلس شورای اسلامی به انجام رسانید. ضروری است در حفظ بیت‌المال و اعمال سیاست‌های مؤثر به منظور صرفه‌جویی در هزینه‌های غیرضروری و تقویت نظم و انضباط اداری و رعایت دقیق مقررات مالی و استفاده بهینه از کمک‌های مردمی کوشا باشید.”

 در حکم حجت الاسلام و المسلمین سید ابوالحسن نواب آمده است:

به استناد ماده “۱۳” اساسنامه دانشگاه ادیان و مذاهب مصوب جلسه ۲۱۷ مورخ ۸۹/۱۰/۲۸  شورای معین شورای عالی انقلاب فرهنگی و به پیشنهاد هیئت امنای مورخ ۹۶/۰۷/۱۳ دانشگاه مذکور، به موجب این حکم به مدت چهارسال دیگر به سمت ریاست آن دانشگاه ابقا می‌شوید.

توفیق جنابعالی را در انجام وظایف از خداوند متعال خواستارم.

منبع:تسنیم

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين