امروز : سه شنبه, ۲۴ مهر , ۱۳۹۷
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۸/۱۱ - ۱۹:۵۳ ذخیره فایل ارسال به دوستان

کی روش: هنوز بودجه مشخصی نداریم/ دیگر خسته شده ام

به گزارش بابل نوین، کارلوس کی روش سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان در حاشیه تمرین امروز تیم ملی فوتبال کشورمان گفت: مطمئنا نظر همه مربیان محترم است و برای همه آن‌ها احترام قائل هستیم. ما نه تنها همه بازی‌ها را زیر نظر داریم بلکه از نزدیک هم تلاش می‌کنیم تا همه را آنالیز کنیم.

او افزود: مطمئنا من هم علاقه دارم یکی دو بازیکن دیگر دعوت کنم، اما امکان آن نیست. همین طور مشاهدات خود را ادامه خواهیم داد تا برای اردوی بعدی که ماه آینده کوتاه خواهد بود از نفرات دیگری بهره ببریم درست مثل این اردو که جوانان زیادی را دعوت کردیم.

کی روش ادامه داد: متاسفانه بعد از هفت سال شرایط همان طور است که در گذشته بود. هر اردو یک چالش بزرگ است اولین و مهمترین مسئله‌ای که با آن روبرو هستیم این است که ما هنوز بودجه‌ای کامل و مشخص نداریم تا از برنامه‌ها حمایت شود و بازی هایمان را از دست می‌دهیم و باید تصمیم لحظه آخری بگیریم. به طور مثال عربستان سعودی چند روز پیش به جام جهانی صعود کرد، اما چون بودجه مالی بالایی دارد می‌بینید که می‌تواند حریفان بهتری در راه آماده سازی جام جهانی داشته باشد.

سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان افزود: در اردو‌های گذشته با ارتباطات شخصی خودم توانستیم با توگو و روسیه بازی کنیم و این اردو هم با پاناما و ونزوئلا بازی گذاشتم.

او افزود: ما با تمام سختی‌های موجود تلاش می‌کنیم تا برنامه‌های تیم ملی را جلو ببریم. اما باورش سخت است که ما هنوز بودجه مشخص برای اجرایی کردن برنامه‌ها نداریم و این سخت است که این اتفاق حالا رخ بدهد.

کی روش ادامه داد: ما هم اکنون با دو دسته افراد مواجه هستیم مربیان، بازیکنان و افرادی که زحمت زیادی می‌کشند و تلاش می‌کنند تا دستاوردی برای ارائه داشته باشد و در دسته دوم افرادی را داریم که تنها با توجه به کمک‌هایی که می‌گیرند و هجمه‌های رسانه‌ای کار می‌کنند و دستاوردشان ارتباط محدود با رسانه‌ها و دوستانشان است و این‌ها به عنوان قهرمان به نظر می‌رسند. تصور می‌کنید فدراسیون فوتبال از چه کسانی حمایت می‌کند از کسانی که زحمت می‌کشند یا افرادی که هجمه هارا انجام می‌دهند؟

شما به داستانی که یک رسانه که منتشر کرده توجه کنید و ماجرای شخصی که پول تیم ملی که برای پاداش بود را برای مصارف شخصی استفاده کرد با این حال فدراسیون در پایان از این خانم حمایت کرد.

ما حالا نیاز داریم تا بازی‌های دوستانه خوبی انجام بدهیم با بلغارستان و پرتغال، اما هزینه این‌ها کجاست؟ پولی که در حساب ایران در فیفا بود حالا وجود ندارد. این همان پولی است که برای جام جهانی قبلی و برای بازیکنان بود.

این خانم طوری وانمود کرد که او توانسته این پول را بیاورد، اما این طور نیست، اما شما تصور می‌کنید فدراسیون از چه کسی حمایت می‌کند؟ تیم ملی یا این افراد؟

بار‌ها قبلا گفته ام دیگر نمی‌خواهم صحبت کنم شما بپرسید بودجه آماده سازی کجاست؟ از من راجع هوا، زمین، چمن و این گونه مسائل بپرسید. من هم اگر لازم باشد می‌توان چنین کار‌های انجام دهم، اما خسته هستم و دفعه بعد در مورد هواشناسی از من بپرسید.

منبع:باشگاه خبرنگاران

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين