امروز : شنبه, ۲۶ آبان , ۱۳۹۷
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۸/۱۲ - ۱۹:۴۸ ذخیره فایل ارسال به دوستان

هواپیمایی قطر ظرفیت پروازهای دوحه به شیراز را افزایش داد

هواپیمایی قطر در راستای افزایش ظرفیت صندلی‌های پروازی خود در مسیر شیراز به علت افزایش تعداد مسافران در این مسیر، از دوم ماه نوامبر هواپیماهای خود را از ایرباس A320 به A330 ارتقا خواهد داد.

به گزارش بابل نوین،به نقل از پایگاه خبری بریکینگ تراولز نیوز، هواپیمایی قطر در راستای افزایش ظرفیت صندلی های پروازی خود در مسیر شیراز به علت افزایش تعداد مسافران در این مسیر، از دوم ماه نوامبر هواپیماهای خود را از ایرباس A320 به A330 ارتقا خواهد داد.

هواپیماهای ایرباس A330 دارای ۲۶۰ صندلی ظرفیت است که با این تغییر، ظرفیت پروازی در این مسیر ۸۱ درصد رشد خواهد کرد و در هر هفته ۴۶۴ صندلی برای کسانی که به شیراز مسافرت می کنند، فراهم خواهد شد.

اکبر الباکر، مدیر ارشد اجرایی قطر ایرویز گفت:«پروازهای دوحه- شیراز از زمان راه اندازی این مسیر در ۶ سال گذشته، به صورت استثنایی عملکرد خوبی داشته است.»

«ما به تدریج ظرفیت را در این مسیر با اضافه کردن پروازها افزایش داده‌ایم و اکنون خشنودیم که با هواپیمای بزرگ‌تر و ظرفیت بیشتر خدمات ارائه می دهیم.»

«پاسخ مستقیم به افزایش تقاضا آشکارا نشان دهنده این است که ما به ارائه خدمات ۵ ستاره به مسافرانمان متعهد هستیم.»

نخستین پرواز قطرایرویز به تهران در سال ۲۰۰۴ انجام شد و اکنون ۱۳۳ سال است که به ایران پرواز انجام می دهد.

پروازهای قطرایروریز به مشهد در سال ۲۰۰۵ و به شیراز در سال ۲۰۱۱ آغاز شد. این ایرلاین اکنون هفته ای ۵۸ پرواز از دوحه به ایران دارد.

منبع:فارس

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين