امروز : پنج شنبه, ۲۶ مهر , ۱۳۹۷
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۸/۱۵ - ۱۳:۲۸ ذخیره فایل ارسال به دوستان

نمایش ۵۰۰عنوان کتاب ایرانی در نمایشگاه وین

هفدهمین دوره نمایشگاه بین المللی کتاب وین از ۱۷ تا ۲۱ آبان ماه برگزار می شود. جمهوری اسلامی ایران با نمایش ۵۰۰ عنوان کتاب در این دوره از نمایشگاه شرکت می کند.

به گزارش بابل نوین،غرفه جمهوری اسلامی ایران در این دوره از نمایشگاه ۳۶ مترمربع است. نمایشگاه کتاب اتریش در مرکز نمایشگاهی شهر وین برگزار می شود. در غرفه ایران ۵۰۰ عنوان کتاب در حوزه های ایران شناسی، هنر، ادبیات، تاریخ، دفاع مقدس، کودک و نوجوان، کتب تخصصی دانشگاهی و منشورات دانشگاه های کشور ازجمله سازمان امور دانشجویان وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، دانشگاه علامه طباطبایی، دانشگاه کردستان، دانشگاه مازندران، دانشگاه یزد و دانشگاه رازی کرمانشاه به نمایش گذاشته می شود.

دیدار و مذاکره با نمایندگان دانشگاه و مراکز علمی وین، معرفی نمایشگاه بین المللی کتاب تهران در قالب کاتالوگ، بروشور و لوح فشرده، دیدار با رییس نمایشگاه کتاب وین، مذاکره با رییس اتحادیه ناشران اتریش در خصوص گسترش همکاری های دوجانبه و رونمایی از کتاب «چهلم» مجموعه عکس های پیاده روی اربعین از عکاسان کشور ازجمله برنامه های حضور ایران در این دوره از نمایشگاه است.

نمایشگاه کتاب اتریش از ۱۷ تا ۲۱ آبان ماه برگزار می شود. مراسم افتتاحیه این نمایشگاه با عنوان «شب طولانی کتاب» یک روز قبل از افتتاح رسمی نمایشگاه برگزار خواهد شد.

منبع: فارس

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين