امروز : پنج شنبه, ۲۲ آذر , ۱۳۹۷
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۸/۱۵ - ۱۴:۴۵ ذخیره فایل ارسال به دوستان
رئیس پلیس راهور ناجا اعلام کرد

کاهش حوادث جاده‌ای با وجود ایستگاه‌های صلواتی/تردد پر حجم و روان در جاده‌های استان ایلام

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی ناجا گفت: موکب‌ها و ایستگاه‌های صلواتی باعث کاهش حوادث جاده‌ای می‌شوند.

به گزارش بابل نوین،سردار تقی مهری در بازدید از محور سه راهی کارزان شهرستان «سیروان”» گفت: طی بازدیدی که از محور استان ایلام داشته‌ایم، در ورودی استان، وضعیت رفت و آمد در جاده‌ها پرحجم ولی روان است و رانندگان هم به خوبی مراعات می‌کنند.

وی افزود: نکته‌ای که قابل توجه و تحسین است، چندین ایستگاه صلواتی و موکب در حاشیه جاده‌ها مشاهده کردیم که مردم با شور و عشق و علاقه ‌ی که به امام حسین(ع) دارند به صورت مردمی و خودجوش موکب‌ها را راه اندازی کرده‌اند و از زائران اربعین حسینی که وارد استان می‌شوند، پذیرایی می‌کنند.

رئیس پلیس راهور ناجا به نقش موکب‌ها و ایستگاه‌های صلواتی در کاهش تصادفات اشاره و خاطر نشان کرد: در ایام منتهی به اربعین که جاده‌های مرزی شلوغ تر هستند، راه اندازی ایستگاه‌های صلواتی و موکب‌ها باعث می‌شود رانندگان به اندازه کافی استراحت و با آرامش خاطر رانندگی کنند که این خود منجر به کاهش حوادث جاده‌ای تا حجم گسترده‌ای می‌شود.

سردار مهری در پایان به زائرانی که از سفر عتبات عالیات در حال بازگشت هستند، گفت: پس از استراحت کامل با احتیاط رانندگی و از هر گونه سبقت و سرعت غیر مجاز جدا خودداری کنند.

منبع:فارس

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين