امروز : جمعه, ۲۵ آبان , ۱۳۹۷
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۸/۱۷ - ۱۲:۴۳ ذخیره فایل ارسال به دوستان
مدیر جهاد کشاورزی بابل:

تخریب ۸ مورد ساخت‌و ساز غیر مجاز در اراضی بابل/ عملیات لایروبی‌و مرمت آب‌بندان کلاگرمحله در حال اجراست

سیداحمد طاهری مدیر جهاد کشاورزی بابل از هشت مورد تخریب ساخت‌و ساز غیرمجاز و پیشرفت 80 درصدی لایبروبی آب‌بندان کلاگر محله خبر داد.

 

به گزارش بابل نوین، سیداحمد طاهری در گفت‌و گو با خبرنگار ما  اظهار کرد: به‌منظور حفظ و صیانت از عرصه‌های کشاورزی و استمرار تولید محصولات هشت مورد ساخت و ساز غیرمجاز در اراضی زراعی و باغی منطقه بیشه شمالی شهرستان بابل تخریب شد.

وی افزود: در مسیر اعمال قانون باید از همکاری و هماهنگی موثر دستگاه قضایی و نیروی انتظامی شهرستان تقدیر ویژه کرد.

مدیر جهاد کشاورزی بابل ادامه داد: از مالکین اراضی زراعی و باغی می‌خواهیم از ساخت‌و ساز غیرمجاز در اراضی کشاورزی خود اجتناب و برای مشاوره و اخذ مجوز قانونی به این مدیریت و مراکز جهاد کشاورزی مراجعه کنند.

این مسئول در ادامه با اشاره به اجرای عملیات لایروبی آب‌بندان‌ها در سطح شهرستان بابل تصریح کرد: با اجرای عملیات لایروبی و مرمت آب‌بندان روستای کلاگرمحله بابل درسطح ۲۶ هکتار تا کنون ۸۰ درصد ازعملیات کار با نظارت کارشناسان فنی و زیربنایی این مدیریت انجام شد.

طاهری افزود: لایروبی، مرمت و بهسازی آب‌بندان‌ها برای ذخیره کردن آب در فصول پرباران و استفاده از آن در فصل‌های زراعی برای کشاورزی و مصارف دیگر بسیار مهم است.

وی در پایان گفت: هزینه‌های لایروبی آب‌بندان روستای کلاگر محله بابل با اعتبار ۲ میلیارد ریال از محل تامین اعتبار ماده ۱۲ در حال اجراست.

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين