امروز : شنبه, ۲۶ آبان , ۱۳۹۷
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۸/۱۷ - ۱۳:۴۹ ذخیره فایل ارسال به دوستان
انجمن سینمای جوانان ایران اعلام کرد:

توافقی برای پرداخت دستمزد به داوران انجمن منتقدان نکرده بودیم

انجمن سینمای جوانان ایران طی نامه ای عنوان کرد که توافقی برای پرداخت دستمزد به داوران انجمن منتقدان و نویسندگان سینمایی در سی و چهارمین جشنواره فیلم کوتاه تهران نکرده بودند.

به گزارش بابل نوین،در پی یادداشت یکی از داوران انجمن منتقدان و نویسندگان سینمایی در برخی از سایت‌ها و بیان این موضوع که دبیر سی و چهارمین جشنواره فیلم کوتاه تهران دستمزدشان را پرداخت نکرده است، روابط‌عمومی انجمن سینمای جوانان ایران به رییس انجمن منتقدان و نویسندگان سینمایی نامه نوشت.

متن کامل این نامه به شرح زیر است:

«جناب آقای جواد طوسی

رئیس محترم انجمن منتقدان و نویسندگان سینمایی

با سلام

همان‌گونه که مستحضرید همزمان با برگزاری سی‌وچهارمین جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه تهران طی درخواستی از سوی انجمن منتقدان و نویسندگان سینمایی مقرر شد داوران این انجمن فیلم‌های حاضر در جشنواره را قضاوت کرده و اثر منتخب را در روز اختتامیه معرفی کنند. از آنجایی که گمان می‌کردیم آن انجمن پس از سال‌ها فعالیت صنفی دارای جایگاه و اعتبار قابل قبولی است علی رغم اینکه برنامه‌ریزی در این خصوص صورت نگرفته بود به صرف همکاری پذیرفتیم و در کنداکتور اختتامیه حتی فرصتی برای قرائت بیانیه هیات داوران انجمن در نظر گرفته شد در صورتی که چنین توافقی هم صورت نگرفته بود.

اما اکنون یکی از داوران معرفی شده از سوی آن انجمن در اقدامی عجیب و با ادبیاتی به دور از شان و منزلت انجمن منتقدان و نویسندگان، جشنواره فیلم کوتاه تهران را متهم به بدقولی و عدم پرداخت دستمزد برای چیزی کرده که از ابتدا قراری بر آن نبوده و این مساله به طور واضح با رابط انجمن و جشنواره آقای جعفر گودرزی توافق شده بود. لذا ضمن ابراز تاسف از چنین برخوردی و رسانه‌ای شدن آن همراه با الفاظ زشت و ناپسند و توهین به دبیر محترم جشنواره، انتظار می‌رود موضع انجمن منتقدان و نویسندگان سینمایی در این خصوص به طور رسمی مشخص شود.

با سپاس

روابط عمومی انجمن سینمای جوانان ایران»

منبع:تسنیم

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين