امروز : دوشنبه, ۲۸ آبان , ۱۳۹۷
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۸/۱۷ - ۱۴:۱۰ ذخیره فایل ارسال به دوستان
همه دیدند چه اتفاقی در اهواز افتاد

حلاجی: ۲ بازی را به قضاوت داوران باختیم/ تیم کوچکی نیستیم که در یک نیمه ۷ گل بخوریم

مدیرعامل باشگاه تأسیسات دریایی اعتقاد دارد که تیمش در دیدار مقابل مس سونگون و حفاری اهواز به دلیل اشتباهات داوری بازی را واگذار کرده است.

به گزارش بابل نوین،مجید حلاجی درباره شرایط تیم تأسیسات و شکست‌های متوالی این تیم در لیگ برتر فوتسال، اظهار داشت: قرار است جلسه‌ای در باشگاه تشکیل دهیم و این مورد را بررسی کنیم. مشکل خاصی وجود ندارد و طبیعی است زمانی که تیم نتیجه نمی‌گیرد باید جلسه‌ای تشکیل دهیم و دلیل این موضوع را بررسی کنیم.

وی در پاسخ به این پرسش که «آیا ممکن است در این جلسه تغییراتی در کادرفنی رخ دهد؟»، تصریح کرد: نه، فقط می‌خواهیم هم‌فکری کنیم تا روند ناکامی‌ها قطع شود.

مدیرعامل باشگاه تأسیسات دریایی درباره علت ناکامی این تیم در نیم‌فصل دوم لیگ برتر، گفت: ما در بازی اول و مشخصاً دیدار دوم‌مان مقابل حفاری به قضاوت داوران باختیم. در بازی مقابل مس هم داوری مشکل داشت،‌ اما برابر حفاری همه دیدند چه اتفاقاتی در زمین افتاد. ما در نیمه اول در اهواز  خیلی خوب بودیم و از حریف هم پیش افتادیم،‌ اما وقتی در نیمه دوم هفت گل می‌خوریم و دو نفر از اعضای کادرفنی تیم‌مان اخراج می‌شوند، نشان می‌دهد که بازی عادی نبوده است. تأسیسات تیم کوچکی نیست که در یک نیمه هفت گل بخورد.

حلاجی ادامه داد: مقابل حفاری جو ورزشگاه و داوری به حدی بد بود که بازی به جنجال کشیده شد. این نشان می‌دهد یک جای آن بازی عادی نبوده است. ما نامه اعتراض‌مان را به کمیته داوران ارسال کرده‌ایم، ولی تأثیری در نتیجه آن دیدار نخواهد داشت. اتفاقات آن مسابقه روی روحیه بازیکنان‌مان تأثیر گذاشت و باعث شد این هفته هم مهدی جاوید و دو نفر از اعضای کادرفنی‌مان را در اختیار نداشته باشیم. به خاطر همین مسائل قرار است جلسه‌ای تشکیل دهیم تا تیم از این وضعیت خارج شود.

منبع:تسنیم

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين