امروز : چهارشنبه, ۲۸ شهریور , ۱۳۹۷
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۸/۱۷ - ۲۱:۵۱ ذخیره فایل ارسال به دوستان
فرمانده انتظامی بابل:

سارقان گوشی‌های تلفن همراه و سیم برق ساختمان‌های نیمه‌کاره در بابل دستگیر شد

فرمانده انتظامی بابل: از دستگیری سارق گوشی های تلفن همراه‌و سیم‌ برق ساختمان‌های نیمه‌کاره در بابل خبر داد.

به گزارش بابل نوین، سرهنگ سیدمحسن جعفری در گفت‌و گو با خبرنگار ما از شناسایی‌و دستگیری سارقان گوشی‌های تلفن همراه و سیم‌های برق ساختمان‌های نیمه‌کاره در بابل خبر داد.

وی افزود: در پی اعلام شکایت شهروندان در مورد چندین فقره سرقت گوشی‌های تلفن همراه عابران توسط راکب و سرنشین یک دستگاه موتورسیکلت و همچنین سیم و کابل برق از سه ساختمان نیمه‌کاره در سطح شهرستان، موضوع به‌صورت ویژه در دستور کار پلیس آگاهی این فرماندهی قرار گرفت.

این مسئول امنیت و انتظامی ادامه داد: ماموران اداره مبارزه با سرقت پلیس آگاهی با تقویت گشت‌های انتظامی موفق شدند متهمان را که با یک دستگاه موتورسیکلت اقدام به سرقت گوشی همراه عابران می‌کردند شناسایی و در عملیاتی ضربتی دستگیر کنند.

فرمانده انتظامی بابل تصریح کرد: این دو متهم ۲۲ ساله در بازجویی‌های به عمل آمده تاکنون به شش فقره سرقت گوشی‌های تلفن همراه و منزل در این شهرستان اعتراف کردند.

سرهنگ جعفری افزود: در ادامه عملیات ویزه با بررسی‌های همه جانبه و تحقیقات گسترده پلیسی ماموران موفق به شناسایی سارق به نام “الف.ش” در زمینه سرقت‌ها از ساختمان‌های نیمه‌کاره شدند که در ادامه ضمن هماهنگی با مرجع قضایی متهم در عملیاتی ضربتی دستگیر و در بازرسی از از منزل وی مقادیر قابل توجهی سیم وکابل برق سرقتی کشف و ضبط شد.

 وی در پایان گفت: ارزش تقریبی کشفیات سرقتی از این متهم ۵۲ میلیون ریال تخمین زده شد که وی پس از تشکیل پرونده به مرجع قضایی معرفی و موضوع در دست بررسی و متهم دارای اعتیاد به موادمخدر نیز است که تاکنون به سه فقره سرقت در این شهرستان اعتراف کرد.

 

 

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين