امروز : پنج شنبه, ۲ خرداد , ۱۳۹۸
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۸/۱۸ - ۱۲:۳۸ ذخیره فایل ارسال به دوستان
نماینده سابق مجلس مازندران در پیاده‌روی اربعین:

حرکت عظیم پیاده‌روی اربعین حسینی مقابله با جریان‌های انحرافی‌ و استکبار جهانی است

نماینده ادوار گذشته مجلس در مسیر پیاده‌روی نجف تا کربلا گفت: این حرکت عظیم حسینی که به برکت حب حسین(ع) ایجاد شده در واقع مقابله با جریان‌های انحرافی و استکبار جهانی است.

به گزارش بابل‌نوین به نقل از بلاغ، حجت‌الاسلام علی‌اکبر ناصری نماینده ادوار گذشته مجلس در مسیر پیاده‌روی اربعین حسینی در مصاحبه تلفنی با خبرنگار ما اظهار کرد: حضور میلیونی مردمی در این راهپیمایی‌و در جوار مرقد امام‌حسین(ع) بیانگر رویکرد جهانی به اسلام ناب نبوی‌و ولایی است.

وی افزود: این حرکت عظیم حسینی که به برکت حب حسین(ع) ایجاد شده در واقع مقابله با جریان‌های انحرافی‌ و استکبار جهانی است که با حضور مردم از کشورها و اقشار مختلف به بزرگترین حرکت مذهبی دنیا تبدیل شده است.

عضو کمیسیون تنقیح لوایح مجلس شورای اسلامی ادامه داد: بنده به چشم خودم شاهد هستم راهپیمایان کربلا که از نجف همراه آنان بودیم بیشتر از سال قبل و جمعیت بسیار متراکم به سوی کربلا در حرکت هستند که این مسئله نویدبخش تحول جدیدی در عرصه صدور اسلام به همه جهان است.

حجت‌الاسلام ناصری تصریح کرد: سیدالشهدایی که اسوه استقامت، ظلم ستیزی و ایستادگی مقابل جریان‌های رو به زوال باطل بود الگوی مناسبی برای همه مردم جهان است که بر ما این وظیفه را مسجل می‌کند که باید بیشتر در زمینه فرهنگ‌سازی عاشورا توجه کنیم.

وی در پایان گفت: مسئولان برای تقویت این حرکت عظیم باید هرچه بیشتر در فرهنگ‌سازی، حمایت‌های مادی و معنوی، امکانات و تسهیلات در ورود و خروج بریا زائرین اربعین حسینی و کربلا تلاش کنند.

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين