امروز : پنج شنبه, ۲۴ آبان , ۱۳۹۷
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۸/۱۹ - ۹:۳۵ ذخیره فایل ارسال به دوستان

نمایشگاه عکسی از ۱۱۰ پیشکسوت اهل قلم برپا می‌شود

به گزارش بابل نوین، موسسه خانه کتاب به مناسبت بیست و پنجمین دوره هفته کتاب جمهوری اسلامی ایران، نمایشگاه عکس ۱۱۰ پیشکسوت اهل قلم را در فرهنگسرای بهمن برگزار می‌کند.

پرتره‌های ۱۱۰ پیشکسوت اهل قلم توسط امید طاری‌فرد عکاس جوان تهیه و به همت موسسه خانه کتاب در کتابی با عنوان «یادگار ماندگار» ثبت شده‌اند. در این اثر عکس‌هایی از پیشکسوتان اهل قلم، همراه با چکیده‌ای از زندگینامه و معرفی آثار آنها ارائه شده است.

این مجموعه عکس‌ها تاکنون در موزه هنرهای معاصر فلسطین، مرکز همایش‌های کتابخانه ملی، نمایشگاه بین‌المللی کتاب پکن و پردیس سینمایی ملت در معرض دید علاقه‌مندان قرار گرفته اند.

همچنین این موسسه همزمان در فرهنگسرای بهمن نمایشگاهی از کتاب های برگزیده جشنواره های کتاب ایران را که در سال ۱۳۹۵ برگزار شده‌اند، برپا می کند. یادآور می شود آثاری که در این نمایشگاه عرضه خواهند شد، پیش از این به کوشش موسسه خانه کتاب در کتابی با عنوان «کتاب‌شناسی توصیفی آثار منتخب جشنواره‌های کتاب ایران ۱۳۹۵» به دو زبان فارسی و انگلیسی معرفی شده اند.

خاطرنشان می‌شود؛ نمایشگاه عکس ۱۱۰ پیشکسوت اهل قلم و نمایشگاهی از آثار برگزیده جشنواره های کتاب ایران سال ۱۳۹۵، ۲۰ تا ۲۶ آبان ماه از ساعت ۱۰ تا ۱۷ در فرهنگسرای بهمن برگزار خواهد شد.

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين