امروز : جمعه, ۲۷ مهر , ۱۳۹۷
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۸/۱۹ - ۱۳:۵۲ ذخیره فایل ارسال به دوستان

اعتبار کارت ملی قدیمی در مازندران تا پایان امسال

رییس صنف دفاتر پیشخوان دولت مازندران گفت: کارت ملی قدیمی در مازندران تا ۵ ماه دیگر اعتبار دارد و متقاضیان تا پایان امسال برای ثبت نام کارت ملی هوشمند مهلت دارند.

به گزارش بابل نوین، محمد نادعلی زاده رییس صنف دفاتر پیشخوان دولت مازندران با بیان اینکه مهلت ثبت نام کارت ملی هوشمند تا پایان امسال است، گفت: با توجه به اتمام مهلت قانونی استفاده از کارت ملی قدیمی و استفاده از کارت هوشمند ملی جدید ، مردم مازندران هرچه سریعتر به دفاتر پیشخوان دولت شهری و روستایی مراجعه تا با ازدحام جمعیت و تقاضای زیاد مواجه نشوند.

وی با اشاره به اینکه با توجه به اصل ۴۴ قانون اساسی و بحث برون سپاری، خدمات نهاد دولتی به بخش خصوصی واگذار شده است، افزود: بیش از ۱۳۰ دفتر پیشخوان دولت برای صدور کارت هوشمند ملی در استان مازندران فعال است.

رییس صنف دفاتر پیشخوان دولت مازندران گفت:: هم اکنون ۵۶۰ دفتر در بخش روستا و ۳۲۰ دفتر هم در بخش شهری در حال فعالیت است.

نادعلی زاده با بیان اینکه در حال حاضر بیش از ۱۷ دستگاه دولتی و نهاد‌های عمومی خدمات خود را به دفاتر پیشخوان دولت واگذار کرده اند و افزود: ثبت احوال، اداره پست، مخابرات، پست بانک، دارایی، شهرداری از مهمترین ادارات دولتی و بخش عمومی هستند که با دفاتر پیشخوان دولت در حال همکاری هستند.

وی گفت: ساعات کاری مجموعه پیشخوان دولتی در مازندران از ساعت ۸ صبح تا ۸ شب است.

روابط عمومی ثبت احوال مازندران اعلام کرد، برای دریافت کارت ابتدا مردم  باید به سایت ثبت واحوال  مراجعه و نوبت دریافت کنند و پس ازآن می توانند  به ۱۱۰ دفتر پیشخوان دولت و۶۰ مرکز پست در۳۰ اداره شهرستان مراجعه کنند.

یک میلیون و ۲۰۰هزارنفر تاکنون و در واقع ۵۲درصد درمازندران کارت ملی هوشمند دریافت کرده اند./م

منبع: باشگاه خبرنگاران

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين