امروز : سه شنبه, ۲۹ آبان , ۱۳۹۷
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۸/۲۰ - ۱۷:۵۳ ذخیره فایل ارسال به دوستان
توسط کانون پرورش فکری کودکان و نوجوان

مسابقه‌ عکس «من و کتاب‌‌هایم» برگزار می‌شود

فراخوان مسابقه عکس «من و کتاب‌هایم» هم‌زمان با بیست و پنجمین دوره‌ی هفته کتاب از سوی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوان منتشر شد.

به گزارش بابل نوین،این مسابقه برای سه رده‌ی سنی برگزار می‌شود و علاقه‌مندان می‌توانند آثار خود را به پرتال کودک ۲۴ ارسال کنند.

بر این اساس، علاقه‌مندان در سه گروه سنی ۷ تا ۱۲ سال، ۱۲ تا ۱۸ سال و بزرگ‌سال می‌توانند آثار خود را در پرتال koodak24.ir به اشتراک گذاشته و از آرای عموم کاربران در این مسابقه بهره ببرند. علاقه‌مندان پس از ثبت‌نام در این سایت مراحل بارگذاری عکس را طی خواهند کرد.

بر همین اساس، مخاطبان می‌توانند برای شرکت در این مسابقه اپلیکیشن‌ آن را از بخش عکس پرتال koodak24.ir ذخیره و نصب کرده و یا از طریق این سایت پس از طی کردن مراحل ثبت‌نام در این مسابقه به رقابت بپردازند.

در این بخش، شرکت‌کننده‌ها علاوه بر به اشتراک‌گذاری عکس‌های خود با سایر کاربران می‌توانند نظر آن‌ها را از طریق تعداد لایک تصاویر، تعداد بازدید و پیام‌ها دریافت کنند. ثبت شماره تلفن همراه برای شرکت در این بخش الزامی است.

علاقه‌مندان تا ۱۵ آذر ۱۳۹۶ فرصت دارند در مسابقه‌ی عکس «من و کتاب‌هایم» شرکت کنند.

گفتنی است که به سه نفر برگزیده حوزه‌ی کودک و نوجوان با رأی هیأت داوران نفری ۳۰۰هزار تومان بن خرید محصولات فرهنگی هنری کانون تعلق می‌گیرد.

همچنین سه نفر برگزیده آرای مردمی نیز ۳۰۰هزار تومان بن محصولات فرهنگی هنری کانون را دریافت می‌کنند.

در بخش بزرگسالان نیز ۵۰۰هزار تومان بن خرید محصولات فرهنگی هنری کانون به عنوان جایزه در نظر گرفته شده است.

منبع:تسنیم

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين