امروز : سه شنبه, ۲۹ آبان , ۱۳۹۷
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۸/۲۱ - ۱۳:۳۳ ذخیره فایل ارسال به دوستان

رحیمی: انتخاب ماچک بهترین تصمیم بود / تمام ملی پوشان در قطر و اسلوونی حضور دارند

رئیس فدراسیون هندبال کشورمان گفت: انتخاب ماچک به عنوان سرمربی تیم ملی یکی از بهترین تصمیم ها بود زیرا او به خوبی شرایط هندبال آسیا و ایران را می شناسد.

به گزارش بابل نوین،علیرضا رحیمی رئیس فدراسیون هندبال کشورمان درباره انتخاب سرمربی تیم ملی گفت: با بررسی هایی که داشتیم تصور می کنم که ماچک بهترین انتخاب بود. او شیوه تفکر آسیایی ها و ایرانی ها را به خوبی می شناسد و پیش از این هم توانسته با تیم ملی کشورمان به عنوان نایب قهرمانی آسیا هم دست پیدا کند.

رحیمی درباره مدت قرارداد این مربی عنوان کرد: قرار داد ماچک خیلی طولانی نیست و تنها به مدت دو ماه و برای مسابقات قهرمانی آسیا در تیم ملی حضور دارد. به هر صورت ما بیشتر بازیکنانمان را به دلیل بازی در اروپا در اختیار نداریم اما تلاش می کنیم تا بتوانیم با این مربی همکاری هایمان را ادامه دهیم.

رئیس فدراسیون هندبال کشورمان درباره برنامه های تیم ملی بیان کرد: تیم ملی هندبال قرار است با تمام بازیکنان خود به اردوی اسلوونی و قطر برود و پس از آن هم برای حضور در مسابقات قهرمانی آسیا عازم کره جنوبی شود.

او در ادامه و درباره انتخابش به عنوان نایب رئیس کنفدراسیون هندبال آسیا گفت: هر ساله کنگره ای هندبالی برگزار می شود و هر چهار سال یکبار انتخابات آن هم برگزار می شود تا مسئولان جدید برای سمت های مختلف در قاره ها و بخش جهانی انتخاب شوند. هفتاد و یکمین دوره این کنگره هم از روز جمعه به میزبانی شهر آنتالیا در ترکیه آغاز شد و همان روز هم انتخابات بخش آسیایی آن برگزار شد. همچنین کنگره جهانی هم روز های شنبه و یکشنبه برگزار شد.

رئیس فدراسیون هندبال کشورمان درباره مسئولیت هایش در آسیا اظهار کرد: به هر حال هر سال در بخش آسیا جلساتی برگزار می شود تا در خصوص میزبانی مسابقات، کلاس های داوری و مربیان تصمیم گیری های صورت بگیرد که این مسائل بخشی از کار های آسیایی را تشکیل می دهد./ز

باشگاه خبرنگاران جوان

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين