امروز : شنبه, ۲۶ آبان , ۱۳۹۷
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۸/۲۱ - ۱۴:۰۰ ذخیره فایل ارسال به دوستان

رونمایی از اولین تلویزیون تعاملی مذهبی کشور/ دسترسی آسان به بزرگترین آرشیو مداحی

بزرگترین آرشیو مداحی کشور از طریق تلویزیون تعاملی سما در اختیار علاقه‌مندان قرار گرفت.

به گزارش بابل نوین،سما اولین تلویزیون تعاملی مذهبی کشور است که با داشتن بزرگترین آرشیو مداحی کشور کار خود را از ابتدای ماه محرم سال ۱۳۹۶ آغاز نمود و همزمان با یازدهمین نمایشگاه رسانه های دیجیتال رونمایی شد.

سامانه سما با تکیه بر تخصص و دانش محتوایی خود، قصد تولید ویژه برنامه‌های مذهبی در این حوزه را دارد. همچنین در گام بعدی، پخش زنده مجالس سخنرانی و مداحی در اختیار مخاطبان قرار خواهد گرفت تا بزرگترین حسینیه آنلاین کشور در فضای مجازی توسط این سامانه شکل گرفته و کاربران بتوانند در تمام کشور و در هر لحظه به صورت مجازی در مجالس حضور یابند.

سما با بهره‌گیری از منطق فازی برای رشد سامانه خود، یک حرکت بلند‌مدت را برای رسیدن به بهترین سیستم ارائه خدمات ویدیویی و صوتی در حوزه مذهبی برنامه‌ریزی کرده است. این سامانه در نظر دارد با نگاهی خلاقانه در ارائه محتوای مذهبی، پیوند مناسبی بین  فضای مجازی و رسانه‌های جدید با کاربر ایجاد نماید.

در گامهای بعدی، این سامانه سعی دارد با ایجاد بستر آموزش‌های دینی به صورت مجازی، محدودیت‌های مکانی و زمانی علاقه‌مندان به این آموزش‌ها را مرتفع سازد. قابل ذکر است  این سامانه از طریق سایت sama313.ir  در دسترس است.

منبع:فارس

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين