امروز : سه شنبه, ۴ تیر , ۱۳۹۸
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۸/۲۱ - ۱۵:۰۰ ذخیره فایل ارسال به دوستان
توسط وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی انجام شد

رونمایی از ۳۰ عنوان کتاب حوزه سواد رسانه‌ای

طی برگزاری نخستین روز از یازدهمین نمایشگاه رسانه‌های دیجیتال، از مجموعه ۳۰ عنوان کتاب‌ در حوزه آموزه‌های سواد رسانه‌ای با حضور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی رونمایی شد.

به گزارش بابل نوین،به نقل از ستاد خبری یازدهمین نمایشگاه رسانه‌های دیجیتال، انتشارات پشتیبان به عنوان ناشر تقدیر شده نهضت سواد رسانه‌ای کشور و ناشر تخصصی دستاوردهای حوزه سواد رسانه‌ای با همکاری مرکز فناوری اطلاعات و رسانه‌های دیجیتال و دبیرخانه همایش بین‌المللی سواد رسانه‌ای، بالغ بر ۳۰ عنوان کتاب در زمینه سواد رسانه‌ای را منتشر و رونمایی کرد.

از این دست می‌توان به مجموعه ۱۴ جلدی «تک نگاشت‌های سواد رسانه‌ای» به موضوعات متنوع حوزه سواد رسانه‌ای اشاره کرد که از دستاوردهای نخستین همایش سواد رسانه‌ای و مسئولیت است.

این مجموعه به همت مرکز فناوری اطلاعات و رسانه‌های دیجیتال و با همکاری مشترک مرکز رسانه‌های دیجیتال و انتشارات پشتیبان آماده و به چاپ رسیده است.

مجموعه ۸ جلدی «شهروند هوشمند» نیز مجموعه‌ای برای آموزش مفاهیم مرتبط با آموزش سواد رسانه‌ای برای استفاده معلمان، مدرسان و خانواده‌ها که توسط مدرس سواد رسانه‌ای سرکار خانم نصیری تألیف و به سفارش مرکز رسانه‌های دیجیتال با همکاری دپارتمان ارتباطات و رسانه انتشارات پشتیبان می‌باشد که به چاپ و رونمایی رسیده است.

همچنین کتاب «مقالات برگزیده همایش ملی سواد رسانه‌ای و مسئولیت اجتماعی» به همت ‌مرتضی موسویان ریاست مرکز فناوری اطلاعات و رسانه‌های دیحیتال و ‌افراسیابی ریاست انجمن سواد رسانه‌ای کشور با همکاری دپارتمان ارتباطات و رسانه انتشارات پشتیبان چاپ شده که از دیگر مجموعه کتاب‌های مورد رونمایی در این دوره از نمایشگاه رسانه‌های دیجیتال محسوب می‌شود.

یازدهمین نمایشگاه رسانه‌های دیجیتال از تاریخ ۲۰ لغایت ۲۶ آبان‌ ۱۳۹۶ در محل مصلی امام خمینی (ره) تهران برگزار می‌شود.

منبع:تسنیم

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين