امروز : چهارشنبه, ۲۸ شهریور , ۱۳۹۷
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۸/۲۲ - ۱۳:۱۲ ذخیره فایل ارسال به دوستان
سخنگوی اورژانس بابل خبر داد

آمادگی کامل نیروهای اورژانس بابل برای اعزام به مناطق زلزله‌زده

سخنگوی اورژانس بابل از آمادگی کامل نیروهای اورژانس بابل برای اعزام به مناطق زلزله‌زده و خدمت‌رسانی به حادثه‌دیدگان خبر داد.

به گزارش بابل نوین،  مهدی غلام‌نیاروشن سخنگوی مرکز مدیریت حوادث‌‌و فوریت‌های پزشکی بابل ضمن ابراز همدردی با هموطنان غرب کشور در گفت‌وگو با خبرنگار ما اظهار کرد: وقوع حادثه دردناک زلزله در غرب کشور‌ و جان باختن شماری از هموطنان عزیز موجب غم‌و اندوه همه ایران شده است، مرکز اورژانس بابل نیز ضمن ابراز همدردی با مردم مصیبت‌زده از خداوند صبر بازماندگان و شفای عاجل بیماران را خواستار است.

وی افزود: در پی وقوع زلزله ۷/۳ ریشتری در غرب کشور و کشته و زخمی شدن تعدادی از هموطنان تکنسین‌های اورژانس بابل در آماده‌باش کامل جهت اعزام به مناطق حادثه دیده هستند.

این مسئول ادامه داد: نیروهای امدادی‌و مرکز اورژانس بابل آماده است تا سریعا ‌تیم پزشکی‌و آمبولانس اتوبوسی با وسایل مورد نیاز با فوریت را به غرب کشور اعزام کند.

غلام‌نیا روشن در پایان گفت: هر لحظه مسئولان اعلام کنند ما با آمادگی کامل در خدمت همه عزیزان هستیم و هر لحظه شورای هماهنگی مدیریت بحران کرمانشاه کمکی بخواهند نیرو اعزام خواهیم کرد.‌

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين