امروز : پنج شنبه, ۲۶ مهر , ۱۳۹۷
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۸/۲۲ - ۱۷:۰۳ ذخیره فایل ارسال به دوستان

لزوم تسریع خدمت رسانی به آسیب دیدگان زلزله غرب کشور

به گزارش بابل نوین، سید تقی نوربخش مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی استفاده از ظرفیت مراکز درمانی سازمان تأمین اجتماعی برای خدمت رسانی به مجروحان را اولین و مهم‌ترین اولویت برای کاستن از آلام و مشکلات مردم مناطق زلزله زده دانسته است.

وی همچنین برقراری مستمری بازماندگان بیمه شدگان متوفی و همچنین برقراری کمک هزینه ایام بیماری برای حادثه دیدگان زلزله را از وظایف مهم واحدهای بیمه ای سازمان تأمین اجتماعی برشمرده و دستور تسریع در انجام این تعهد سازمان تأمین اجتماعی در قبال ذی نفعان را صادر کرده است.

نوربخش همچنین بر لزوم سرکشی از کارگاه‌های آسیب دیده از زلزله و برقراری مقرری بیمه بیکاری برای واجدان شرایط در این کارگاه ها تأکید کرده است.

لازم به ذکر است؛ علی ربیعی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در پی وقوع زلزله شامگاه ٢١ آبان، با صدور دستوری به مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی، بسیج امکانات و ارائه خدمات بهداشتی و درمانی را صادر کرد.

در این دستور تاکید شده است: همه خدمات و امکانات بهداشتی و درمانی زیر مجموعه سازمان تامین اجتماعی با فوریت نسبت به بستری و مداوای حادثه دیدگان اقدام کنند و مساعی خود را برای کمک رسانی به هموطنان آسیب دیده در دو استان ایلام و کرمانشاه و سایر استان های خسارت دیده به کار گیرند.

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين