امروز : دوشنبه, ۳۰ مهر , ۱۳۹۷
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۸/۲۲ - ۱۷:۱۵ ذخیره فایل ارسال به دوستان
علی عسکری در بازدید از استودیو رسانه‌ای اوج؛

پوشش حماسه اربعین با تلاشی همه جانبه صورت گرفت

به گزارش بابل نوین، علی عسکری رئیس رسانه ملی با حضور در استودیوی عصر سازمان هنری رسانه‌ای اوج، از تلاش و زحمات این سازمان قدردانی کرد.

عسکری در بازدید از این استودیو، با اشاره به اهمیت برنامه‌ریزی برای فعالیت‌های رسانه‌ای ایام اربعین گفت: امسال دوستان و همکاران ما قبل از ایام اربعین جلسات متعددی برای برنامه‌ریزی داشتند که مهمترین نتیجه برای ایام اربعین امسال با توجه به اشتیاق و شور و شوق وصف ناپذیر مردم نسبت به امام حسین (ع) ایجاد نظم پیاده روی اربعین بود.

رئیس رسانه ملی در ادامه به ۳ برنامه ویژه در ایام اربعین اشاره کرد و اظهار داشت: سازمان اوج امسال با سه برنامه موفق «پیاده آمده‌ایم»، «اقیانوس آرام» و «مخاطب خاص»، مأموریت ویژه‌ای در این زمینه داشت که هر سه کار از تولیدات ارزشمند و تأثیرگذار رسانه ملی در ایام اربعین بود.

علی عسکری گفت: نکته کلیدی و ویژه‌ای که در برنامه‌سازی سازمان اوج در ایام اربعین بود، حضور برنامه سازان در کربلای معلی و نمای زیبا از حرم ابا عبدالله بود که تأثیرگذاری این برنامه‌ها را دو چندان کرده بود.

وی ادامه داد: امروز که این استودیو را از نزدیک مشاهده کردم به سختی‌ها و دشواری‌های برپایی چنین فضایی در جوار مرقد امام حسین (ع) بیشتر آشنا شدم و جا دارد به مسئولین و دست اندرکاران برنامه سازی در سازمان اوج خدا قوت بگویم.

علی عسکری در پایان اظهار امیدواری کرد: در حوزه مستندسازی شاهد کارهای قوی‌تری برای نشان دادن عظمت اربعین باشیم و معتقدم هنوز کاری در سطح بالا که بتواند ابعاد مختلف این حماسه پرشکوه را نشان دهد، انجام نداده‌ایم که جا دارد مستندسازان و فیلم‌سازان کشور محصولات بهتر و با استانداردهای جهانی در خصوص پیاده روی اربعین تولید کنند.

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين