امروز : چهارشنبه, ۲۸ شهریور , ۱۳۹۷
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۸/۲۳ - ۶:۵۱ ذخیره فایل ارسال به دوستان

شناسایی ۲۰۰ مرکز فروش متخلف با تبلیغات برند‌های خارجی

بیش از ۲۰۰ مرکز فروش متخلف با تبلیغات برند‌های خارجی در مازندران شناسایی شد.

به گزارش بابل نوین، محمد محمدپور عمران مدیرکل صنعت معدن و تجارت مازندران با بیان اینکه با اجرای طرحی ضربتی اقدامات لازم صورت پذیرفت، گفت: در این راستا با همکاری اصناف بیش از ۲۰۰ مرکز شناسایی و با تذکرات مختلف حدود ۱۰۰ فروشگاه از این مراکز سریعا اقدام به تغییر تابلو و نام کرده اند.

وی با هشدار جدی به مصرف کنندگان کالا‌های غربی و خارجی افزود: اغلب تابلو‌هایی که در فروشگاه‌ها، بویژه مراکز تجاری جاده‌های ساحلی که با برند‌های خارجی مشاهده میشود، کذب بوده وواقعی نیست.

مدیرکل صنعت معدن و تجارت مازندران با بیان اینکه در همه جای دنیا، بازار هیچ کشوری اسامی برند‌های خارجی را به صورت رایگان تبلیغ نمی‌کنند، گفت: این مراکز میخواهند با این کار ذائقه مردم ما را از تولید ملی دور نگه داشته و با این اسامی و تبلیغات کذب اصالت مردم ما را کمرنگ کنند.

محمدپور با بیان اینکه امیدواریم این فروشگاه‌ها بتوانند در مسیر ترویج فرهنگ اسلامی و داخلی گام برداشته و همیشه با مردم با صداقت برخورد کنند، افزود: ابزار‌های درون سازمانی تا پلمپ مراکز متخلف پیش رفته اند که توصیه ما به این مراکز این است که اگر رویه درست را درپیش نگیرند معرفی آن‌ها به محاکم قضایی از طریق مجرای قانونی دور از دسترس نخواهد بود./م

منبع: باشگاه خبرنگاران

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين