امروز : یکشنبه, ۲۵ آذر , ۱۳۹۷
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۸/۲۳ - ۱۹:۲۲ ذخیره فایل ارسال به دوستان

لیگ برتر ووشو با صدرنشینی پارس جنوبی و پیروزی مدعیان آغاز شد

فصل جدید رقابتهای لیگ برتر ووشو با برتری سه تیم مدعی و صدرنشینی پارس جنوبی مدافع عنوان قهرمانی آغاز شد.

به گزارش بابل نوین،با نرسیدن تیم شهرداری بندرعباس ، رقابتهای لیگ برتر ووشو با حضور هشت تیم دانشگاه پیام نور، پاس ناجا، دانشگاه آزاد، شهرداری ملارد، پارس جنوبی، شهرداری دامغان، مقاومت و هیات ووشو البرز از امروز در آکادمی ووشو آغاز شد.

در رقابتهای امروز که از رئیس فدراسیون گرفته تا هادی ساعی پرافتخارترین ورزشکار المپیکی ایران برای تماشای آن به سالن آکادمی ووشو رفته بودند سه تیم مدعی این رقابتها با قدرت کار خود را آغاز کردند و با کسب دو پیروزی و ۶ امیتاز، از همین هفته اول رقابت نزدیکی را برای کسب رتبه های اول تا سوم آغاز کردند

در حساسترین مبارزه امروز، دانشگاه آزاد در جدال با پاس ناجا به پیروزی ۹ بر ۵ دست یافت تا شکست فصل گذشته برابر این تیم را جبران کند. شاگردان علی اسفندیاری پس از این پیروزی، ۱۲ بریک هیات ووشو البرز را نیز شکست دادند.

پارس جنوبی مدافع عنوان قهرمانی با هدایت حسین اوجاقی ابتدا شهرداری ملارد را ۱۳ بر یک از پیش رو برداشت و سپس با همین نتیجه برابر پیام نور به پیروزی دست پیدا کرد. مقاومت دیگر تیم مدعی این فصل در اولین بازی خود ۸ بر ۵ از سد تیم خوب شهرداری دامغان گذشت و سپس دانشگاه پیام نور را ۱۲ بر یک شکست داد.

در پایان مسابقات امروز تیم های پارس جنوبی، دانشگاه آزاد و باشگاه مقاومت با ۶ امتیاز و برحسب تفاضل برد انفرادی در رتبه های اول تا سوم قرار گرفتند. شهرداری دامغان، پاس ناجا، شهرداری ملارد، هیات البرز، دانشگاه پیام نور در رتبه های چهارم و هشتم ایستادند.

منبع:مهر

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين