امروز : جمعه, ۲ فروردین , ۱۳۹۸
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۸/۲۸ - ۱۳:۵۹ ذخیره فایل ارسال به دوستان
امیر موسوی اعلام کرد:

ارتش ۵۰ تریلی کانکس حمام و سرویس بهداشتی ارسال کرد

فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران گفت: ارتش جمهوری اسلامی ایران ۵۰ تریلی کانکس حمام و سرویس های بهداشتی ارسال کرده که کار نصب و راه ا ندازی این کانکس ها به سرعت در حال انجام است.

به گزارش بابل نوین،به نقل از پایگاه پایگاه اطلاع رسانی ارتش جمهوری اسلامی، امیرسرلشکر ستاد سیدعبدالرحیم موسوی، فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران صبح امروز با حضور مجدد در مناطق زلزله زده از استمرار اقدامات مکمل پزشکی، استقرار کانکس های حمام وسرویس های بهداشتی و پوشش بهتر و بیشتر چادرهای گروهی خبر داد و افزود: ارتش جمهوری اسلامی ایران ۵۰ تریلی کانکس حمام و سرویس های بهداشتی ارسال کرده که کار نصب و راه ا ندازی این کانکس ها به سرعت در حال انجام است و امید واریم با نظارت هایی که انجام می شود این مشکل به طور کامل برطرف شود.

فرمانده کل ارتش همچنین افزود: در این چند روز با فرماندهی در صحنه امیر حیدری، فرمانده نیروی زمینی، کمک رسانی و اقدامات اسکان اضطراری انجام شده اما اقدامات بعدی از جمله تکمیل عملیات مکمل پزشکی و درمان بیماریهای غیر اورژانسی و کمک در پوشش بهتر چادرها و همچنین تقویت اقدامات بهداشتی در دستور کار خواهد بود.

وی افزود: بی صبرانه مشتاق و منتظر فرصتی بودم تا خدمت همرزمان عزیزم برسم تا ضمن خداقوت، اگر کمک بیشتری مقدور باشد انجام دهم.
شایان ذکر است، فرمانده کل ارتش در اولین ساعات امروز با حضور در مکانهای اسکان موقت حادثه دیدگان از نزدیک با مردم گفت و گو کرد و فعالیت های ارتش در حوزه های پزشکی ، بهداشتی و خدماتی را مورد ارزیابی قرار داد.

منبع:مهر

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين