امروز : سه شنبه, ۳۰ بهمن , ۱۳۹۷
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۸/۳۰ - ۸:۵۷ ذخیره فایل ارسال به دوستان
به همت ناحیه مقاومت بسیج بابل انجام شد

بازدید مسئولان و بهسازی محله آسیب‌پذیر بابل/تصاویر

همزمان با هفته بسیج بازدید میدانی از محله آسیب پذیر بابل توسط مسئولان این شهرستان برگزار و روند فعالیت بسیج در این منطقه مورد ارزیابی قرار گرفت.

به گزارش بابل نوین، همزمان با هفته بسیج به همت سپاه ناحیه بابل بررسی و حل مشکلات محلات آسیب‌پذیر شهرستان بابل در دستور کار قرار گرفت.

این طرح که از سال گذشته آغاز شده بود توسط معاونت فرهنگی و بسیج سازندگی سپاه این ناحیه با اجرای پروژه های مختلف محله محور با رویکرد تغییر رفتار اجتماعی و حل مشکلات ساخت و ساز مستحکم و ایمن در محله گنجی هشت (جوکی محله)  به کار خود ادامه می‌دهد.

در بازدیدی که مسئولان شهرستان بابل از روند اجرایی برنامه های مختلف در راستای محرومیت‌زدایی در این منطقه داشتند سرهنگ مرتضی رمضانی فرمانده سپاه بابل با ذکر توضیحاتی پیرامون عملکرد بسیج در این منطقه خواستار کمک های ویژه فرماندار بابل و سایر مسئولان این شهرستان در بهسازی این محله آسیب‌پذیر شد.

شایان ذکر است پس از تغییر نام این منطقه به حسینی محله و اجرای برنامه های هدفمند فرهنگی توسط سپاه بسیج سازندگی نیز مبادرت به ساخت یک واحد مسکونی برای محرومین منطقه و شش واحد حمام و سرویس بهداشتی در منازل کرده است.

 

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين