امروز : دوشنبه, ۲۹ بهمن , ۱۳۹۷
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۸/۳۰ - ۲۰:۰۹ ذخیره فایل ارسال به دوستان
پیام شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی کشور

مبارزه فرزندان خمینی با دشمنانی بزرگ‌تر و شیاطینی خبیث‌تر از داعش هنوز پایان نیافته است

در پی پیروزی‌های جبهه مقاومت اسلامی و نابودی داعش در عراق و سوریه، شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی کشور پیام تبریکی برای سردار سلیمانی ارسال کرد.

به گزارش بابل نوین،به نقل از پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی؛ در پی پیروزی‌های جبهه مقاومت اسلامی و نابودی داعش در عراق و سوریه، شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی کشور پیام تبریکی برای سردار سلیمانی ارسال کرد.

متن کامل این پیام به شرح زیر است:

« سرباز ارزشمند امام خامنه ای

برادر پاسدار سرلشکر قاسم سلیمانی

سلام علیکم

در روزهایی که همه ایرانیان داغدار درد و رنج هموطنان غیور و نجیب کرمانشاهی خود بودند، کاممان شیرین شد به واسطه تحقق هدفی که مدتی قبل وعده کرده بودید و  چشم‌هایمان روشن به روزی شد که ریشه‌های تروریسم تفکیری در منطقه از بین رفت. در این وانفسای وعده های دروغین و بدعهدی های مکرر و انداختن تقصیر به گردن این و آن، پیروزی فروتنانه و فتح قاطعانه تان اتفاقی مبارک بود.

در همه این سال‌ها کم نبودند روزهایی که از دشمنان خارجی و وادادگان داخلی طعنه و کنایه شنیدید و کم نبودند شیاطینی که همرزمان شهیدتان را به باد توهین و افترا گرفتند. اما همه شما قهرمانان اندک توجهی به این منازعات کودکانه و قدرت طلبانه اصحاب قدرت نکردید. فرمایش امام خود را نصب العین قرار داده و به سمت همان هدف مقدس حرکت کردید.

مسلما بهتر از ما می‌دانید داعش و امثال آن عروسک‌هایی بودند در دستان دشمنانی بزرگ‌تر و شیاطینی خبیث تر که هنوز مبارزه فرزندان خمینی با آن پایان نیافته است و عالم صحنه پیکار ابدی ما با شیطان بزرگ و ایادی آن خواهد بود.

نه تنها جوانان انقلابی این مرز و بوم و آحاد ملت شریف و قدرشناس ایران اسلامی بلکه جمع کثیری از احاد مردم مظلوم و جنگ زده منطقه هیچ گاه بانیان این امنیت پایدار را فراموش نکرده و همواره قدردان رشادت‌های آنان خواهند بود. الحق که این استقامت وصف ناشدنی، نام سپاه فداکار، ارتش قهرمان و همه ایثارگران محور مقاومت را در قلب تمام ملت های مظلوم و جنگ زده جهان جاودانه کرد.

در صبح پیروزی یاد و خاطره همه شهدای مدافع حرم را گرامی داشته و به بازماندگان این عزیزان با هر زبان و قومیت و نژادی درود می‌فرستیم و از خداوند متعال علو درجات ان یاران سفرکرده را مسئلت می‌نماییم و مجددا این پیروزی عظیم را به رهبر معظم انقلاب و مردم عزیزمان تبریک و تهنیت عرض می‌کنیم.»

منبع:فارس

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين