امروز : یکشنبه, ۲۹ مهر , ۱۳۹۷
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۹/۰۱ - ۱۳:۴۳ ذخیره فایل ارسال به دوستان
فرمانده سپاه بابل:

مسئولان با خدمت به ملت سیلی به گوش دشمنان بزنند

فرمانده سپاه بابل گفت: ملت ایران مستحق بهترین‌ها هستند و باید به آنان خدمت کرد، خدمت به ملت ایران عبادت است و مسئولان با خدمت به ملت باید سیلی به گوش دشمنان بزنند.

به گزارش بابل نوین، سرهنگ مرتضی رمضانی فرمانده سپاه بابل به‌مناسبت گرامیداشت هفته بسیج در جمع بسیجیان‌‌و مسئولان ادارات بابل اظهار کرد: داعشی که همه دنیا پشت آن بودند امروز نابود شد تا همه دنیا مات‌و مبهوت بمانند.

وی افزود: در منطقه‌ای هستیم که آمریکا تلاش می‌کند در آن بماند، پایگاه بزند‌و برای تجزیه سوریه برنامه‌ریزی کرد اما با فرماندهی سردار سلیمانی آزاد شد، این پیروزی بزرگی است اما تمام رسانه‌های خارجی در برابر نابودی داعش خاموش شدند.

این مسئول ارشد نظامی شهرستان بابل ادامه داد: روزی در دفاع‌مقدس با حداقل امکانات در برابر دشمنی که تجهیزات کامل داشت جنگیدیم، رزمنده‌ها و نیروهای انقلابی در سوریه نیز در چنین فضایی جنگیدندو از نخستین روزهایی که وارد سوریه شده بودند مردانه ایستادند.

فرمانده سپاه بابل تصریح کرد: مردم سوریه به دلیل جنایاتی که داعش انجام داد منازل خود را ترک کرده بودند، اینان آنقدر از اسلام و انقلاب اسلامی ما کینه داشتند که دیدید شهید محسن حججی را چطور به شهادت رساندند و امثال حججی‌ها در سوریه و عراق زیاد بودند، شهیدانی که از پیکرشان چیزی نماندو کسی نمی‌داند اصلا زنده است یا شهید شده، حماسه‌ای که مدافعان مازندرانی خان‌طومان آفریدند را فراموش نکنید.

سرهنگ رمضانی گفت: در دوران دفاع‌مقدس رزمنده‌ها می‌گفتند که به جنگ می‌روند تا راه کربلا را باز کنند امروز که پیاده‌روی بزرگ اربعین را می‌بینیم تحقق وعده شهیدان عزیز را درک می‌کنیم، شاید برخی‌ها تحقق گام به گام فرمایشات امام راحل(ره) را باور نمی‌کردند اما محور مقاومت ما در دنیا حرف اول را می‌زند، چه کسانی این حماسه را آفریدند و در مقابل استکبار ایستادگی کردند، همین شما بسیجیان.

وی با تاکید بر جایگاه والای بسیج  افزود: امام(ره) در پیام تاریخی خود فرمودند که اگر از بسیج  غافل شوید در آتش دوزخ الهی خواهید سوخت، این جمله سنگینی است ولی امروز شاهد هستیم که وزیری نامه می‌زند که بسیج نباید در اداره ما اتاق داشته باشد در صورتی که باید نگاه امام به بسیج سرلوحه ما باشد، ایشان به هیچ سازمانی افتخار نمی‌کردند اما به بسیج افتخار می‌کردند، امامی که برای نمازشب قضایش گریه می‌کرد فرمود از خدا می‌خواهم مرا با بسجیان محشور کند.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج بابل خاطرنشان کرد: مقام معظم رهبری نیز به مانند رهبر کبیر انقلاب خود یک بسیجی کامل است، دیدید که این بزرگ بسیجی و شهید زنده جهان اسلام چگونه در مناطق زلزله‌زده حضور یافتند و قدم به قدم و چادر به چادر با چشمان خود و از نزدیک مشکلات مردم را بررسی کردند، با وجود چنین رهبر، تفکر و نیرویی در کشور چرا باید ناامید باشیم؟

وی ادامه داد: ملت ایران مستحق بهترین‌ها هستند و باید به آنان خدمت کرد، خدمت به ملت ایران عبادت است و مسئولان با خدمت به ملت باید سیلی به گوش دشمنان بزنند، ملتی که در اتفاقی مانند زلزله کرمانشاه چنین باشکوه کمک کردند شایسته نیست در پیچ‌و خم ادارات ما معطل شوند.

رمضانی یادآور شد: این ملت محکم ایستاده و در تمام صحنه‌ها با تمام مشکلاتی که وجود دارد حاضر است، این نگاه‌و تفکر را باید در تمام ادارات خود زنده نگه داریم و اگر می‌خواهیم در تمام عرصه‌ها پیروز و سربلند گردیم باید بسیجی باشیم، تفکر بسیجی یعنی روحیه جهادی و انقلابی، این را باید روز به روز در خودمان تقویت کنیم و قدر این نعمت بزرگ انقلاب اسلامی را بدانیم.

وی افزود: حفظ انقلاب اسلامی وظیفه همه ماست، این انقلاب توسط عزیزانی که در سوریه ایستادند و جان دادند حفظ شده است، شهیدان و مدافعان حرم امنیت را برای ما به ارمغان آوردند، ببینید داعش در کشورهای اروپایی چه کرده اما در کشور ما تنها یک بار این اتفاق افتاد که البته تحت تعقیب بودندو حتی یک نفرشان برنگشت، این نشان از اقتدار نظام جمهوری اسلامی ایران است.

فرمانده سپاه بابل در پایان گفت: همان اتاقی که روزی صدام در آن فرمان جنگ با ایران را صادر کرد امروز اتاق کار فرماندهی سردار سلیمانی است، ساختمانی که روی آن عکس صدام بود، امروز عکس مقام معظم رهبری و امام(ره) است، این یعنی عزت جمهوری اسلامی ایران که باید شاکر آن باشیم.

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين