امروز : سه شنبه, ۳۰ بهمن , ۱۳۹۷
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۹/۰۱ - ۱۴:۰۶ ذخیره فایل ارسال به دوستان
ادعای «فوربس»

منتظر فروش دوباره میلان باشید/ بدهی، بلای جان روسونری

فوربس در گزارشی مدعی شده میلان بدهی‎های زیادی دارد که باید به زودی آن‌ها را بازگرداند و احتمالا مالک تیم از عهده‌‏اش بر نمی‏‎آید و باید منتظر فروش باشگاه باشیم.

به گزارش بابل نوین،وب سایت فوربس از دردسری که در انتظار یونگهونگ لی، مالک جدید باشگاه ایتالیایی میلان است، نوشت.

بعد از نیویورک تایمز و مارکا، این بار نوبت به فوربس رسیده تا از مشکلات روسونری بنویسد. مارک اوزانیان، خبرنگار این وب سایت در نتیجه چندین تحقیق و اطلاعاتی که از سیلویو برلوسکونی گرفته چنین نوشته است:

اگر میلان دوباره و به فاصله کمی بعد از واگذار شدن از برلوسکونی به مالک چینی، در ازای رقمی پایین فروخته شد، تعجب نکنید. من معتقدم میلان فصل آینده هم راهی به لیگ قهرمانان اروپا پیدا نخواهد کرد و این باشگاه خیلی زود دوباره و در ازای رقمی کمتر از چیزی که لی برایش پرداخته، فروخته می‎شود.

نکته دیگری که باید به آن توجه شود این است که این مالک حدود ۳۰۰ میلیون وام برای خرید باشگاه و ۱۸۰ میلیون برای خرید بازیکن از کمپانی‎هایی از کشورهای پرو، کونگو و آرژانتین گرفته و سررسید بازپرداخت آن‌ها اکتبر سال ۲۰۱۸ است.

این خبرنگار مدعی شده با نرسیدن میلان به لیگ قهرمانان و موفق نشدن در لیگ ایتالیا کمکی به این تیم از نظر مالی نخواهد شد و مالک چینی هم برای پرداخت وام‌ها به مشکل خواهد خورد و به همین نتیجه باید منتظر فروش این باشگاه باشیم.

منبع:مهر

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين