امروز : یکشنبه, ۲۸ بهمن , ۱۳۹۷
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۹/۰۱ - ۱۵:۰۴ ذخیره فایل ارسال به دوستان
نماینده فلسطین در اجلاس جهانی محبان اهل بیت(ع):

مردم فلسطین در کنار مردم مظلوم یمن در مقابل جنایت سعودی‌ها ایستاده است

"سید برکه" گفت که به نمایندگی از ملت فلسطین می‌گوید در کنار مردم مظلوم یمن ایستاده‌ایم.

به گزارش بابل نوین،“سید برکه” که به نمایندگی از فلسطین در اجلاس جهانی محبان اهل بیت حضور یافته طی سخنانی، با بیان اینکه دین اسلام عظیم و بزرگ است و دروغگویانی که خود را به اسلام نسبت میدهند، کوچک هستند، تصریح کرد: همه دنیا چشم به راه ما هستند و متاسفانه ما خودمان سرگرم هم هستیم.

وی گفت: وقتی از طرف خداوند مبلغ باشیم و سخنگوی هواهای نفسانی نباشیم خواهیم توانست به اهداف خودمان برسیم؛ ما از اصحاب راست و صراط مستقیم هستیم پس چرا  اکثرهای ملت عرب در تباهی به سر می برند؟ باید مورد توجه ما باشد ما از الگوهای خودمان محروم هستیم چرا که خداوند پیامبر را برای ما به عنوان الگوی نیک معرفی کرده است.

این فعال فلسطینی تاکید کرد: همه افراد عترت پیامبر را امتداد می دهند؛ دل های بشیریت اجماع دارند که همه نماین گر خط پیامبر هستند امام خمینی نمونه بودند و عظیم ترین شخصیتی بودند راه و رسم پیامبر را ادامه دادند وقتی ما به الگوی چون پیامبر نزدیک باشیم یعنی به خداوند نزدیک هستیم

سید برکه، گفت: اهل بیت پیامبر عرفان هستند؛ عرفان فراتر از همه دیدگاه هاست و می تواند ما را یاری‌گر مظلومین قرار دهد. عرفان ما را از دشمنی با یکدیگر دور می کند و ما را دوست‌دار همدیگر قرار میدهد.

وی با بیان اینکه امام خمینی(ره) نماینگر مکتب اهل بیت بود، افزود: هیچ کس نباید خود را بالاتر از دیگران بداند. من در فلسطین در دهه ۸۰ میگفتم هرکجای دنیا باشم، مشکلی نخواهم داشت به شرطی که قرآن و صحیفه سجادیه را داشته باشم. وقت آن رسیده است که به فکر شکوهمندی اسلام باشیم. من به عنوان یک فلسطینی اعلام می کنم ما همراه جمهوری اسلامی هستیم تا زمانی که پرچم پیامبر برافراشته شود. ما همراه مردم یمن هستیم ما همراه همه مظلومان هستیم و ما در کنار مردم فلسطین در مقابل آل سعود هستیم.

این فعال فعال فلسطینی گفت: ما تحقق و پیروزی را نزدیک می بینم و امیدواریم با توجه به آموزهای پیامبر اسلام، پیروزی ها محقق شود.

منبع:تسنیم

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين