امروز : دوشنبه, ۲۹ بهمن , ۱۳۹۷
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۹/۰۱ - ۲۰:۳۲ ذخیره فایل ارسال به دوستان

اردوی عیدانه تیم ملی فوتبال از ۲۲ اسفند آغاز می شود

به گزارش بابل نوین، تیم ملی فوتبال کشورمان که با هدایت کارلوس کی روش درصدد است تا برای حضور در جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه آماده شود و برای نخستین بار در طول تاریخ راهی مرحله دوم شود، تلاش می کند تا به این امر برسد و فدراسیون نشین ها همراه با کادرفنی و بازیکنان در تلاش هستند تا به این مهم دست یابند.

بر همین اساس، کی روش همراه با دستیارانش، اردوها و بازی های تدارکاتی زیادی را برای ملی پوشان برنامه ریزی کردند و آنها را تحویل فدراسیون فوتبال دادند تا هماهنگی های لازم صورت بگیرد اما با درخواست مرد پرتغالی فوتبال ایران، اردوی تیم ملی که قرار بود از ۱۷ تا ۲۱ آذر برگزار شود، لغو شد و قرار است بازیکنان ملی پوش استراحت کنند.

همچنین آخرین اردوی تیم ملی در سال ۱۳۹۶ در اسفند برگزار می شود و قرار است شاگردان کی روش در روزهای ۲ و ۷ فروردین ، ۲ بازی دوستانه برگزار کنند. البته هنوز نام این ۲ کشور مشخص نشده و مسئولان فدراسیون درصدد هستند تا پس از قرعه کشی جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه، ۲ حریف ایران را مشخص کنند.

همچنین با لغو اردوی یوزهای ایرانی در آذر، مرد پرتغالی دیگر پیش از قرعه کشی بزرگترین آوردگاه فوتبالی جهان به ایران نمی آید و پس از قرعه کشی و برای برگزاری جلسه با تاج، راهی کشورمان خواهد شد.

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين