امروز : سه شنبه, ۳۰ بهمن , ۱۳۹۷
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۹/۰۱ - ۲۱:۱۷ ذخیره فایل ارسال به دوستان
رقابت‌های اپن تنیس روی میز - پرتغال

شروع طوفانی جوانان ایرانی / هفت عنوان اولی در مرحله گروهی انفرادی جوانان

با آغاز مرحله گروهی مسابقات انفرادی تنیس روی میز جوانان پسر و دختر در اپن جهانی رده‌های سنی در پرتغال ، هفت ورزشکار شایسته ایرانی در صدر گروه‌های مقدماتی قرار گرفته و به جدول اصلی راه پیدا کرند.

به گزارش بابل نوین،و به نقل از  پایگاه اطلاع رسانی فدراسیون تنیس روی میز ، با آغاز مرحله گروهی مسابقات انفرادی جوانان پسر و دختر در اپن جهانی رده‌های سنی در پرتغال ، هفت ورزشکار شایسته ایرانی در صدر گروه های مقدماتی قرار گرفته و به جدول اصلی راه پیدا کرند.

امین احمدیان با پیروزی بر رقبایی از کشور پرتغال و اسپانیا ، امیر رضا عباسی با پیروزی بر ورزشکارانی از کشورهای ازبکستان ، اسپانیا و پرتغال ، حمید شمس با پیروزی بر رقبایی از کشورهای اسپانیا ، سنگاپور و پرتغال ، پریناز حاجیلو با پیروزی در مقابل ورزشکارانی از کشورهای پرتغال و مصر ، فاطمه جمالی فر با پیروزی در مقابل رقبایی از کشورهای سنگاپور و پرتغال ، مهشید اشتری با پیروزی بر ورزشکارانی از کشورهای آمریکا ، پرتغال و اسپانیا ، شیما صفایی با پیروزی بر ورزشکارانی از کشورهای هلند ، اسپانیا و پرتغال ، موفق شدند با شایستگی به مرحله نهایی و حذفی راه پیدا کنند .

در این مرحله پیروزی فاطمه جمالی فر که به عنوان سید سوم گروه ۶ موفق شد سرگروه خود از کشور سنگاپور را با شکست بدرقه کند و از طرفی پیروزی شیما صفایی در مقابل نفر اول گروه ۱۱ از کشور هلند قابل توجه است .

سید محمد موسوی طاهر و محمد امین صمدی که به ترتیب در بخش نوجوانان و نونهالان این‌ مسابقات نیز حضور خواهند داشت ، علی رغم بازی های در خور توجه و هر کدام با یک پیروزی موفق به صعود به مرحله پایانی رده سنی جوانان نشدند .‌

منبع:فارس

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين