امروز : چهارشنبه, ۱ اسفند , ۱۳۹۷
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۹/۰۲ - ۹:۲۰ ذخیره فایل ارسال به دوستان

آغاز اعمال محدودیت ترافیکی جاده هراز از امروز

به گزارش بابل نوین، سرهنگ علیرضا قدمی رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی مازندران گفت: به منظور افزایش ایمنی، ایجاد کشش و تسهیل در امر عبور و مرور وسایل نقلیه در روز‌های پایانی هفته محدودیت‌های ترافیکی در جاده‌های مازندران به اجرا در آمد.

وی افزود: آمد وشد همه کامیون‌ها و کامیونت‌ها به استثنای حاملان مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۸ تا ساعت ۲۴ امروز و فردا جمعه سوم اذرماه از جاده هراز ممنوع شد.

رئیس پلیس راه مازندران گفت: رفت و آمد همه تریلر‌ها به استثنای حاملان مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۱۲ تا ساعت ۲۴ جمعه از تهران به قائم شهر و بالعکس ممنوع است.

سرهنگ قدمی افزود: آمد و شد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۴ تا ساعت ۲۴ روز جمعه سوم آذرماه از کرج به سمت مرزن آباد ممنوع است.

وی گفت: با اعلام ماموران پلیس راه در محل، آمد وشد انواع وسیله نقلیه از ساعت ۱۷ تا ساعت ۲۴ همان روز از مرزن آباد به سمت کرج به صورت یک طرفه خواهد شد.

رئیس پلیس راه مازندران افزود: آمد وشد موتورسیکلت به جز موتورسیکلت‌های انتظامی و امدادی برای انجام ماموریت‌های ضروری در مسیر مجاز ترافیک تا ساعت ۶ صبح روز شنبه چهارم آبان ماه از جاده‌های کرج به چالوس، هراز و سوادکوه ممنوع است.

سرهنگ قدمی گفت: تلفن مرکز کنترل پلیس راه مازندران با شماره‌های ۲۱۸۲۹۳۴ و ۲۱۸۲۹۲۰ با پیش شماره ۰۱۱ به‌صورت شبانه‌روزی آماده پاسخگویی به هموطنان در مورد آخرین وضعیت راه‌های استان است.

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين