امروز : چهارشنبه, ۱ اسفند , ۱۳۹۷
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۹/۰۲ - ۱۱:۱۰ ذخیره فایل ارسال به دوستان

توضیح معاون ظریف درمورد یک مصاحبه

معاون آسیا و اقیانوسیه وزیر امور خارجه در توضیحاتی در خصوص بخشی از اظهاراتش در گفت و گو با رادیو مبنی بر 'ویرانه وزارت خارجه که تحویل گرفت' تاکید کرد: این ویرانه در هشت سال ناشی از سیاست های غلط بوده که به وزارت خارجه تحمیل کردند.

به گزارش بابل نوین، معاون آسیا و اقیانوسیه وزیر امور خارجه در توضیحاتی در خصوص بخشی از اظهاراتش در گفت و گو با رادیو مبنی بر ‘ویرانه وزارت خارجه که تحویل گرفت’ تاکید کرد: این ویرانه در هشت سال ناشی از سیاست های غلط بوده که به وزارت خارجه تحمیل کردند.

ابراهیم رحیم پور با این توضیح که کمی وقت موجب اختصار گویی در مصاحبه هاست و گاهی سو تفاهم می سازد، در مورد بخشی از اظهاراتش در رابطه با ‘ویرانه وزارت خارجه که ظریف تحویل گرفت’ در گفت و گو با مجری برنامه ذره بین رادیو، افزود: وزیر اول، آقای متکی نیز خود قربانی آن دولت شد.

وی ادامه داد: جناب آقای دکتر صالحی که بنده افتخار همکاری با ایشان را در وین داشتم فردی صالح، متدین، خوشنام و مردمدار بوده و کارمندان وزارت خارجه از ایشان به نیکی یاد می کنند و بجز ایشان اگر (فردی) آمده بودند وزارت خارجه ویران تر می شد.

رحیم پور افزود: نه تنها وزارت خارجه قربانی آن سیاستهای غلط شد بلکه مملکت به لبه پرتگاه رفت و با هدایت رهبری و دولت تدبیر کمی از این ویرانه اصلاح شد و به سمت صراط مستقیم در حرکتیم./م

منبع: صراط

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين