امروز : چهارشنبه, ۱ اسفند , ۱۳۹۷
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۹/۰۲ - ۱۴:۰۷ ذخیره فایل ارسال به دوستان
در دومین روز از سفر ربیعی به کرمانشاه انجام شد؛

تشکیل ستادبحران به ریاست وزیر رفاه/دستورات ربیعی برای زلزله زدگان

وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی در جلسه ستاد بحران در استان کرمانشاه تاکید کرد: ۱۲۰ میلیارد تومان برای اشتغال سه شهر آسیب دیده در زلزله اختصاص پیدا می کند.

به گزارش بابل نوین،وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی در دومین روز از سفر خود به استان کرمانشاه در شهر ثلاث باباجانی حضور یافت و پس از بازدید و دیدار و گفتگو با مردم، در جلسه ستاد بحران شهرستان حضور پیدا کرد.

در این جلسه که مسئولان و مدیران شهرستان و همچنین امام جمعه شهر حضور داشت، ابتدا گزارشی از اقدامات انجام شده پس از وقوع زلزله ارائه شد و پس از آن علی ربیعی دستوراتی را صادر کرد.

وزیر رفاه در مورد کمک های انجام شده به زلزله زدگان گفت: در حوزه اشتغال ۱۲۰ میلیارد تومان از محل اعتبارات اشتغال به سه شهر آسیب دیده در زلزله اختصاص پیدا می کند که این اعتبار علاوه بر سهم استان کرمانشاه، درحوزه اشتغال است.

ربیعی تاکید کرد: همچنین به تمامی مستمری بگیران تامین اجتماعی در این شهرهای آسیب دیده، وام بدون بهره ۵ میلیون تومانی اعطا می شود و مستمری مددجویان بهزیستی نیز دو برابر خواهد شد.

وی گفت: به مددجویان سازمان بهزیستی ۱۰ میلیون تومان نیز کمک بلاعوض برای احداث مسکن پرداخت می شود.

وزیر رفاه همچنین به سازمان بهزیستی تاکید کرد: این سازمان خدمات مشاوره و روانشناختی خود به ویژه اورژانس اجتماعی را به زلزله زدگان ادامه دهد و سازمان فنی و حرفه ای را نیز مکلف کرد کارگاه های احداث کانکس را در منطقه فعال کند.

منبع:مهر

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين