امروز : دوشنبه, ۲۹ بهمن , ۱۳۹۷
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۹/۰۲ - ۱۵:۳۴ ذخیره فایل ارسال به دوستان

توضیح شرکت توانیر درباره قطع برق در بخشی از مناطق زلزله زده

روز گذشته برق بخشی از مناطق زلزله زده در ازگله قطع شد که در پی آن اکیپ های عملیاتی حاضر در منطقه، در کوتاه ترین زمان ممکن، به یافتن علت و محل قطعی برق اقدام کردند.

به گزارش بابل نوین،روز گذشته به دلیل بارش باران، تگرگ و رعدو برق شدید در استان کرمانشاه و به خصوص در منطقه بیرون از شهر ازگله(مناطق جاده ای) یکی از برق گیرها دچارآسیب شد که به دنبال آن دربخشی از منطقه ازگله جریان برق قطع شد.

شرکت توانیر با صدور اطلاعیه ای توضیحاتی در این خصوص ارائه کرد. متن این توضیحات بدین شرح است: “در پی این اتفاق، اکیپ های عملیاتی بلافاصله وارد عمل شدند. با توجه به این که بخش آسیب دیده شبکه در منطقه ای دور از شهر قرار داشت و همچنین به دلیل تاریکی هوا؛ کار عیب یابی و رفع آن با دشواری همراه بود ( کار در چنین شرایط جوی برای گروه های عملیاتی تعریف شده است)

با این حال همکاران و گروه های عملیاتی با درک عمیق از شرایط ویژه منطقه و خانوارهای زلزله زده، تمام تلاش خود را در جهت رفع سریع مشکل و اتصال برق منطقه مذکور با شبکه اقدام نمودند.

گزارش های ارسالی از توزیع برق کرمانشاه حاکی از آن است که این مشکل در کمتر از سه ساعت رفع وجریان برق در مناطق زلزله زده برقرار شد. خاطرنشان می سازد که در مناطق زلزله زده به دلیل وجود پس لرزه ها و تکان های شدید، امکان جابه جایی و سست شدن اتصالات برق وجود دارد که ممکن است هرازگاه باعث قطعی برق شود.

شرکت توانیر به مردم عزیزدر مناطق زلزله زده اطمینان خاطر می دهد که شرایط پایداری برق به صورت دقیق پایش و در صورت بروز هرگونه اتفاق یا خاموشی در شبکه در کوتاه ترین زمان ممکن نسبت به رفع آن اقدام می شود.”

منبع:تسنیم

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين