امروز : چهارشنبه, ۱ اسفند , ۱۳۹۷
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۹/۰۲ - ۱۶:۴۲ ذخیره فایل ارسال به دوستان
آیت‌الله نوری همدانی:

بسیجیان در خدمت به محرومین گام‌های ارزنده‌ای برداشته‌اند

به گزارش بابل نوین، آیت‌الله نوری همدانی با اشاره به اقدامات بسیج در عرصه‌ سازندگی اظهار داشت: بسیجیان در خدمت به محرومین گام‌های خوب و ارزنده‌ای برداشته‌اند.

آیت‌الله نوری همدانی در دیدار با رئیس سازمان بسیج مستضعفین، گفت: این فتح و پیروزی‌ها یقیناً کار خداست که به دست توانمند نیروهای مومن و انقلابی انجام گرفت.باید دشمن را شناخت و مراقب کید دشمنان بود چرا که آنان عهد و ایمان نمی‌شناسند.

این مرجع تقلید با اشاره به تاکیدات خداوند در قرآن کریم تصریح کرد: غیر از جهاد راهی برای مبارزه با دشمنان نیست و مذاکره با دشمن راهی به جایی نمی‌برد و قرآن کریم نیز همواره دستور جهاد و قیام داده است.

آیتالله نوری همدانی با ابراز خوشحالی از دیدار با مسئولان عالی بسیج خاطر نشان کرد: خدمات بسیج در تمامی عرصه‌های نظامی، فرهنگی و … بسیار بالاست.

وی همچنین با اشاره به اقدامات بسیج در عرصه‌ی سازندگی اظهار کرد: الحمدلله بسیجیان در خدمت به محرومین گام‌های خوب و ارزنده‌ای برداشته‌اند.

مرجع تقلید شیعیان با ابراز ناراحتی از زلزله اخیر اظهار کرد: بسیج در مناطق زلزله زده نیز با تاسی به مقام معظم رهبری فعالیت‌های بسیار خوبی انجام داده است.

وی بسیجیان را لشکر امام عصر(عج) خواند و افزود: شما بسیجیان که سربازان امام زمان می‌باشید باید با قوت راه هجرت و عظمت را در پیش بگیرید.

آیت‌الله نوری همدانی در پایان تاکید کرد: نباید گمان کرد کار شیطان و ایادی‌اش تمام شده بلکه باید همواره خود را با ایمان و معنویت تجهیز کرد و با نصب العین قراردادن جهاد و شهادت در این راه روشن قدم برداشت.

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين