امروز : دوشنبه, ۳ آذر , ۱۳۹۹
تاریخ : 2015/01/06 - 7:51 ذخیره فایل ارسال به دوستان

گزارش تصویری سخنرانی دکتر نبویان در دانشگاه علوم پزشکی بابل

گردهمایی بزرگ عاشقان ولایت با موضوع بررسی فتنه 88 در بابل برگزار شد

گردهمایی بزرگ عاشقان ولایت ویژه سرگروههای حلقات صالحین پایگاههای مقاومت بسیج با موضوع بررسی فتنه 88 بسترها و ریشه ها عصر روز گذشته به همت معاونت تربیت و آموزش سپاه ناحیه بابل و با همکاری بسیج دانشجویی و بسیج جامعه پزشکی دانشگاه علوم پزشکی بابل در مسجد امام علی(ع) این دانشگاه برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی سپاه ناحیه بابل، در این مراسم دکتر سید محمود نبویان نماینده مجلس شورای اسلامی به عنوان سخنران به بیان اهداف دشمنی غرب به ویژه آمریکا با ملت ایران پرداخت. وی مهمترین عامل این دشمنی را اسلام ناب محمدی(ص) عنوان کرد.

دکتر نبویان گفت: آمریکا به منظور ضربه زدن به انقلاب اسلامی ایران دست به اقدامات براندازی زیادی علیه ملت ایران زد که از انواع کودتاها و جنگ تحمیلی 8 ساله شروع و تا ماجرای کوی دانشگاه در سال 78 و فتنه 88 ادامه یافت.

وی افزود: دشمن به ویژه در این چند سال اخیر اصل ولایت فقیه را به عنوان مهمترین عامل بازدارنده در تحقق اهداف خود در ایران شناخته و تمام همت خود را جهت ضربه زدن به این اصل مهم و اساسی به کار می برد.

این نماینده مجلس اظهار داشت: باید با هوشیاری و بصیرت در مسیر آرمانهای امام و شهدا و انقلاب اسلامی با تبعیت از فرامین مقام عظمای ولایت حضرت آیت الله خامنه ای (مدظله العالی) قدم برداشت تا به پیروزی و نصرت رسید.

 

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين