امروز : یکشنبه, ۲۸ بهمن , ۱۳۹۷
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۹/۰۴ - ۱۴:۰۰ ذخیره فایل ارسال به دوستان
ماجرای ریاست هنوز ادامه دارد؛

اخطار دیوان عدالت اداری به وزیر ورزش در خصوص پرونده تیراندازی

دیوان عدالت اداری طی اخطاری به وزیر ورزش خواست تا ظرف ۱۰ روز در اجرای مفاد دادنامه هجدهم تیرماه ۹۶ مبنی بر صحت و ابقا انتخابات تیراندازی سال ۹۳ اقدام کند.

به گزارش بابل نوین،در حالی که پیش بینی هم می شد پرونده انتخابات فدراسیون تیراندازی که همچنان باز , ادامه داشته باشد دیوان عدالت اداری روز سه شنبه هفته گذشته طی اخطاری به وزیر ورزش و جوانان مهلت ۱۰ روزه ای برای اجرای مفاد دادنامه ۱۸ تیر خود داد.

متن این نامه که رونوشت آن به دست سید مهدی هاشمی رئیس سابق فدراسیون تیراندازی رسیده به این شرح است:

«اخطار شونده: وزیر محترم ورزش و جوانان

شرح: پیرو اخطاریه مورخ ۱۵/۵/۹۶ در اجرای دادنامه شماره ۱۵۷۱- ۹۶/۴/۱۸ صادره از شعبه دوم تجدیدنظر دیوان، با عنایت به پذیرش ماده ۷۹ قانون تشکیلات و آیین دادرسی دیوان و متعاقب آن نقض دادنامه ۱۲۹۱ مورخ ۹۴/۴/۱۴ صادره از شعبه اول دیوان و نتیجتاً صحت و ابقای انتخابات فدراسیون تیراندازی مورخ ۹۳/۸/۲۶ ضمن اعلام آخرین اخطار، ایجاب می‌نماید ظرف ۱۰ روز پس از دریافت این دستور قضایی در اجرای مفاد دادنامه مارالذکر اقدام و نتیجه را به این شعبه اعلام فرمایید.

متذکر می‌گردد در صورت عدم اجرا در موعد مقرر، مستنکف محسوب و وفق مقررات قانونی اقدام خواهد شد.»

سید مهدی هاشمی رئیس سابق فدراسیون تیراندازی در این خصوص گفت: دیوان حکم خود را پیگیری می کند و رونوشتی هم از این اخطار به دست من رسیده است. البته این اخطار هم به دست وزارت ورزش و جوانان و هم به دست کمیته ملی المپیک رسیده است و مهلتی ۱۰ روزه به وزارت ورزش و جوانان در این خصوص داده شده است.

منبع:مهر

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين