امروز : سه شنبه, ۳۰ بهمن , ۱۳۹۷
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۹/۰۴ - ۱۴:۳۵ ذخیره فایل ارسال به دوستان
درخواست جمعی از فعالان توییتری فضای مجازی؛

روز “شهدای مدافع حرم” در تقویم ملی گنجانده شود

جمعی از کاربران و فعالان توییتری فضای مجازی طی پویشی در پاسداشت یاد و خاطره شهدای مدافع حرم خواستار ثبت روز "شهدای مدافع حرم" در تقویم ملی کشورمان شده‌اند.

به گزارش بابل نوین،کاربران و فعالان فضای مجازی در اولین جمعه پس از نابودی سیطره داعش بر سرزمین های اسلامی, طی پویشی با هشتگ #شهدای_مدافع_حرم در شبکه اجتماعی توئیتر به مقام شامخ شهدای مدافع حرم و خانواده آنان ادای احترام کردند.

حجت الاسلام و المسلمین محمدحسین پیریایی دبیر و هماهنگ کننده این حرکت در گفت‌و‌گو با پویا در تشریح ابعاد این پویش اظهار کرد : عشق و ارادت کاربران فضای مجازی جبهه انقلاب باعث طراحی حرکتی فرهنگی بر مبنای سپاس و حق گذاری نسبت به “شهدای مدافع حرم” شد.

وی همچنین افزود: بر همین اساس تولید محتوا با محوریت هشتک #شهدای_مدافع_حرم در ابعاد و قالب های مختلف به سطحی رسید که گفتمان #شهدای_مدافع_حرم در سطح توییتر ایرانی به جایگاه نخستین دست یافت.

حجت الاسلام پیریایی در ادامه با اشاره به لزوم توجه هر چه بیشتر مسئولان دولت و مجلس به توسعه فرهنگی بر مدار فرهنگ مقاومت بیان کرد: اگر چه آبادانی و امنیت همه روزها را مدیون رزمندگان مقاوم ایران اسلامی هستیم اما تخصیص و نام گذاری یک روز در تقویم مناسبت ها توقع و مطالبه کاربران فضای مجازی است که ان شا الله مسئولان مجلس و دولت آن را اجرایی نمایند.

وی در نهایت از هوشمندی و بصیرت کاربران انقلابی فضای مجازی تشکر کرد و گفت: ان شا الله با کمک فعالان فضای مجازی در رابطه با توسعه فرهنگ مقاومت و جریان دفاع از ارزشهای اسلامی و انسانی برنامه ریزی خود را ادامه خواهیم داد.

منبع:تسنیم

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين