امروز : چهارشنبه, ۱ اسفند , ۱۳۹۷
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۹/۰۴ - ۱۸:۲۰ ذخیره فایل ارسال به دوستان

حراج سکه های دولتی به مدت ۳ روز/نرخ سکه تمام بهار آزادی یک میلیون و ۲۸۸ هزار تومان

به گزارش بابل نوین، با توجه به افزایش قیمت سکه طی روزهای اخیر و حبابی شدن قیمت ها در این بازار بانک مرکزی تصمیم گرفته تا با عرضه سکه، قیمت ها را واقعی کند.

برهمین اساس، بانک مرکزی به بانک کارگشایی ماموریت داده تا سکه های دولت را برای جلوگیری از حبابی شدن بازار سکه به حراج بگذارد.

سلیمانی مدیرعامل بانک کارگشایی از آغاز حراج سکه از ساعت ۲ بعد از ظهر امروز خبر داد و گفت: بناست حراج سکه تا اطلاع ثانوی روزهای شنبه، دوشنبه و چهارشنبه در بانک کارگشایی انجام شود.

وی با تأکید بر اینکه در مرحله نخست عرضه، ربع سکه بهار آزادی حراج نمی‌شود، افزود: حراج سکه‌های نیم و تمام بهار آزادی در بسته های ۲۰ تایی تا زمان اعلام بانک مرکزی ادامه خواهد داشت و در مرحله بعدی عرضه نیز، سکه ربع بهار آزادی به حراج اضافه می‌شود.

مدیرعامل بانک کارگشایی بیان کرد: هنوز قیمت حراج سکه به این بانک اعلام نشده است؛ اما به طور حتم قیمت اعلامی از سوی بانک مرکزی کمتر از قیمت بازار خواهد بود.

نرخ حراج سکه بانکی اعلام شد

مدیرعامل بانک کارگشایی گفت: نرخ سکه تمام بهار آزادی در حراج امروز یک میلیون و ۲۸۸ هزار تومان و نیم بهار ۶۴۵ هزار تومان توسط بانک مرکزی تعیین شده است.

گفتنی است؛متقاضیان می‌توانند برای شرکت در این حراج حضوری با در دست داشتن کارت ملی و کارت بانکی برای پرداخت، به سالن حراج بانک کارگشایی واقع در خیابان مولوی، روبه‌روی میدان محمدیه مراجعه کنند.

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين