امروز : یکشنبه, ۲۸ بهمن , ۱۳۹۷
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۹/۰۴ - ۱۹:۱۶ ذخیره فایل ارسال به دوستان

حضور گروه جهادی شهید شجاعیان در مناطق زلزله‌دیده کرمانشاه+ تصاویر

بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی بابل در قالب قرارگاه جهادیه شهید شجاعیان مشغول به فعالیت و خدمت‌رسانی به زلزله‌زدگان کرمانشاه هستند.

به گزارش بابل‌نوین، با وقوع زلزله در غرب کشور اعضای قرارگاه جهادیه شهیدشجاعیان متشکل از دانشجویان بسیجی دانشگاه علوم پزشکی بابل جهت ارائه خدمات درمانی، ویزیت سرپایی و توزیع اقلام مورد نیاز بلافاصله پس از استقرار تیم‌های اعزامی از سپاه کربلا استان مازندران آغاز به کار کرد.

اعضای این قرارگاه با حضور مستقیم در روستاهای بزمیرآباد، جوانمیری و رمکی  به خدمت‌رسانی، انجام ۲۴۰ ویزیت سرپایی، تجویز دارو  و توزیع ماسک جهت جلوگیری از شیوع بیماری‌های تنفسی پرداختند.

جهادگران موارد اورژانسی را ابتدا در روستاها ثبت به اولین بیمارستان صحرایی سپاه پاسداران در روستای کوییک ارجاع می‌دادند.

خدمات ارائه شده در این منطقه شامل توزیع پنج میلیون تومان اقلام دارویی  و حدود ۱۵ میلیون تومان اقلام پشتیبانی مانند پتو، لباس، وسایل گرامایشی و  مواد شوینده و بهداشتی است.

کلیه خدمات و هزینه‌های پشتیبانی از هموطنان زلزله‌زده توسط دانشجویان، اساتید، کادر درمانی و کانون هلال‌احمر دانشگاه علوم پزشکی بابل جمع‌آوری شد.

گفتنی‌است بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی بابل با همکاری بسیج جامعه پزشکی استان مازندران گروه جهادی دیگری را نیز تشکیل و به منطقه اعزام کرد.

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين