امروز : شنبه, ۳ فروردین , ۱۳۹۸
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۹/۰۵ - ۱۶:۱۵ ذخیره فایل ارسال به دوستان
معاون استاندار مازندران در تجمع بسیجیان بابل:

بسیجیان نور چشم و پاره تن ملت ایران هستند

معاون سیاسی امنیتی استاندار مازندران با بیان اینکه بسیجیان نور چشم و پاره تن ملت ایران هستند، گفت: شکوه انقلاب اسلامی ایران مرهون وجود رهبری خدایی و بسیجیان مخلص است.

به گزارش بابل نوین  به نقل از بلاغ، علیرضا یونسی در تجمع بزرگ بسیجیان شهرستان بابل،اظهار کرد: همه اندیشمندان و تئوری‌پردازان اداره جامعه با بررسی انقلاب‌های جهان به این امر اعتراف داشته و دارند که پیروزی جمهوری اسلامی ایران در قرن بیستم حقیقتا شبیه معجزه بود، زیرا ملتی با دست خالی و بدون امکانات نظامی تنها با توکل بر خدا و اطاعت عاشقانه از رهبری فرزانه‌اش پیروز شد.

وی افزود: پیروزی ملت ایران بر قدرتی که تا بن دندان مسلح بود معجزه‌ای از سوی خداست، تاریخ به خود ندیده ملتی را که بدون پشتوانه خارجی بتواند انقلابی را رقم بزند اما ملت مظلوم ایران بدون تکیه بر قدرت‌های شرق و غرب به پیروزی دست یافت، از این‌رو می‌توان گفت انقلاب اسلامی ایران برگ پرافتخاری از تاریخ معاصر جهان است و همه تحلیل‌گران به این نکته پی بردند که اگر این سرمایه عظیم اجتماعی یعنی بسیج نبود انقلاب به پیروزی نمی‌رسید.

معاون سیاسی امنیتی استاندار مازندران با اشاره به وحدت دشمن در نابودی انقلاب اسلامی، ادامه داد: بلافاصله بعد از پیروزی انقلاب قدرت‌های بزرگ جهان به مبارزه با ما پرداختند، قدرت‌های شرقی و غربی جهان همه نیروهای خود را در جهت نابودی انقلاب اسلامی تجهیز و طرح‌های متعددی از کودتا و توطئه را در کشور طراحی کردند اما همه این توطئه‌ها به برکت حضور بسیج خنثی شد.

این مسئول تصریح کرد: بسیج در صدر انقلاب و در همه عرصه‌ها  با حضور فعال در میدان راه را بر دشمنان بست و نگذاشت نقشه‌های دشمن به نتیجه برسد، این نیروهای انقلابی بعدها وارد سپاه شدند و به مبارزه خود برابر توطئه‌های دشمنان ادامه دادند.

یونسی توکل به خدا را عامل پیروزی ملت ایران دانست و گفت: در تاریخ هیچ ملتی را نمی‌یابیم که این همه توطئه را به خود دیده باشد، آن هم از سوی قدرت‌های بزرگ دنیا، در جنگ هشت ساله تحمیلی همه دنیا علیه ایران بودند و امروز که اسناد جنگ تحمیلی یکی پس از دیگری منتشر می‌شود حکایت از آن دارد بیش از ۳۷ کشور صدام را در مبارزه با ایران یاری کردند اما ملت مظلوم و متکی به خدا و رهبری امام  راحل(ره) در برابر همه آن قدرت‌ها ایستاد.

وی افزود: به لطف و یاری خدا نتیجه هشت سال جنگ نابرابر پیروزی ملت ایران بود اما امروز صدام کجا رفت و  عراق به چه درد بی‌درمانی مبتلا شده بود؟ درد جان‌فرسای کافران زمانه یعنی داعش، وجود داعش باعث شد عراق و سوریه دست نیاز به سوی ملت ایران دراز کنند و با کمک‌های ایران از وجود این درد رهایی یابد.

معاون سیاسی امنیتی استاندار مازندران خاطرنشان کرد: ملت ایران در دامان خود سردارانی چون سردار قاسم سلیمانی و شهدای عزیز مدافعان حرم را پرورش داده که در برابر داعش که مظهر جنون، تحجر، ناجوانمردی و بی‌دینی است مبارزه کردند.

این مسئول ادامه داد: همه دنیا اکنون معترفتند که تنها انقلابی که قریب به ۴۰ سال پابرجا مانده ایران است و پایداری این انقلاب را نیز معجزه ‌می‌دانند، انقلابی که مردم آن پس از ۴۰ سال هنوز از آرمان‌های آن دفاع می‌کنند.

یونسی یادآور شد: خداوند عزت عظیمی را به ملت ایران داد زیرا این ملت استحقاق عظمت و بزرگی را دارد، دوران اوج شکوه و عزت ملت ایران تازه شروع شد و ادامه خواهد داشت و این شکوه انقلاب اسلامی ایران مرهون وجود رهبری خدایی و بسیجیان مخلص است.

وی افزود: بسیجیان فرشتگان و سپاهیان خدا بر روی زمین هستند و باید بر خود ببالند، بسیجیان همواره با حضور خود در هر زمانی که کشور مشکلی داشت وارد شد و مشکلات را حل کرد، مردم ایران، آزادگان جهان، فرشتگان خدا و خود خداوند متعال به بسیجیان می‌نازد.

معاون سیاسی امنیتی استاندار مازندران در پایان گفت: کشور ایران جز با تفکر، اندیشه بسیجی و پیمودن راه ولایت اداره نخواهد شد و به سربلندی دست نمی‌رسد، حقیقتا ما به شما افتخار می‌کنیم، بسیجیان نور چشم و پاره تن ملت ایران هستند که روزگارانی سرشار از سربلندی و عزت را برای آنان آرزومندیم.

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين