امروز : جمعه, ۲۵ آبان , ۱۳۹۷
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۹/۰۵ - ۱۲:۵۰ ذخیره فایل ارسال به دوستان
معاون سیاسی امنیتی استاندار مازندران:

بسیج مشکل‌گشای کشور در هر شرایطی است

معاون سیاسی امنیتی استاندار مازندران گفت: بسیج مشکل‌گشای کشور در هر شرایطی است و هر زمان که مسئولان و دولتمردان با گره کوری مواجه می‌شوند بسیج برای کمک و خدمت‌‌رسانی حاضر است تا گره از کار باز کند.

به گزارش بابل نوین، علیرضا یونسی معاون سیاسی امنیتی استاندار مازندران در گفت‌وگو با خبرنگار ما اظهار کرد: بسیج نیرویی مشکل‌گشا است که همواره و در همه عرصه‌ها به یاری انقلاب، نظام و دولت شتافت.

وی افزود: در هر زمینه‌ای که کشور مشکل داشت نیروهای بسیج عاشقانه وارد شدند  و با خدمت خالصانه تلاش کردند تا گره از مشکلات این انقلاب باز کنند.

این مسئول ادامه داد: بسیج در همه عرصه‌های سیاسی، فرهنگی، اقتصادی و اجتماعی فعال است و با نگاهی مومنانه و ایثارگرانه در راستای تحقق آرمان‌های انقلاب اسلامی ایران و حل مشکلات گام برمی‌دارد.

معاون سیاسی امنیتی استاندار مازندران تصریح کرد: بسیج مشکل‌گشای کشور در هر شرایطی است و هر زمان که مسئولان و دولتمردان با گره کوری مواجه می‌شوند بسیج برای کمک و خدمت‌‌رسانی حاضر است تا گره از کار باز کند.

یونسی در پایان گفت:  این نیروهای خالص  در صدر انقلاب و دوران دفاع مقدس راه را بر دشمنان بستند و موجب پایداری انقلاب اسلامی شدند.

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين